VHM Hotel Management nowym partnerem strategicznym Nickel Hospitality

0
815
Fot.: Materiały prasowe Nickel Development - Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo

Nickel Development oraz VHM Hotel Management nawiązały współpracę operatorską w ramach sieci Nickel Hospitality, odpowiedzialnej za zarządzanie hotelami i apartamentami wypoczynkowymi pod marką Nickel. Na mocy porozumienia, VHM Hotel Management będzie odpowiadać za doradztwo w fazie projektowej i realizacyjnej, jak również za zarządzanie gotowymi obiektami.

Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem obu marek jest Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo, którego budowa rozpoczęła się niedawno. Drugim projektem jest kompleks apartamentowy w Szklarskiej Porębie, który uzyskał już pozwolenie na budowę. Otwarcie obu obiektów planowane jest na rok 2025.

Informacje o utworzeniu Nickel Hospitality jako głównego operatora pojawiły się jesienią zeszłego roku, równocześnie z premierą projektu Nickel Resort & Spa Kołobrzeg-Grzybowo. Nickel Hospitality ma na celu utrzymanie wysokiego standardu projektów i procesu zarządzania, zapewniając jednocześnie spójność wszystkich obiektów. Kluczowe elementy, które będą charakteryzowały obiekty to inkluzywność, biofiliczny design oraz idea holistycznego wypoczynku.

Fot.: Materiały prasowe Nickel Development – Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.