Maciej Gruczyński w Weco Travel

0
357
Od maja tego roku Maciej Gruczyński objął stanowisko Head of Incentives Department w firmie Weco Travel, która oferuje usługi turystyczne dla przedsiębiorstw i gości zagranicznych.

Fot. Linkedin

Maciej Gruczyński jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym pracował również jako nauczyciel akademicki. Ukończył także podyplomowe studia Menedżerów Turystyki w stołecznej Szkole Głównej Handlowej. Swoje doświadczenie w branży MICE zdobywa już od 12 lat, rozpoczynając od pracy w Lufthansa City Center w Poznaniu, następnie przez 6 lat w Weco Travel. Od 2015 roku realizował projekty dla klientów Haxel Events & Incentive, a od roku pełnił funkcję dyrektora działu incentive w ICP Group S.A.

– Decyzja o ponowieniu współpracy z Weco Travel spowodowana była dynamicznym rozwojem firmy i świetnymi wynikami w sektorze wyjazdów incentive oraz chęcią powrotu do niezwykle przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy. Weco Travel jest unikalną w skali rynku, dużą, nowocześnie zarządzaną firmą. Wyróżnia ją kompleksowość oferowanych usług, rozbudowane zasoby własne (dział lotniczy, kolejowy, hotelowy, wizowy, systemy IT do zarządzania podróżami) oraz profesjonalizm w działaniu – powiedział Maciej Gruczyński.

Reklama

– Maciej to doświadczony i skuteczny twórca niebanalnych projektów incentive travel i eventów. Zawsze ciekawy tego, co się dzieje na świecie, zaskakuje szczegółową wiedzą z wielu różnych dziedzin. Nastawiony na rozwój i rozwijanie kompetencji, jednocześnie skłonny do dzielenia się doświadczeniem i pomysłami, co czyni go cennym członkiem kreatywnych zespołów. Pozytywnie nastawiony do wyzwań, z umiejętnością myślenia „out of the box“ i angażowania w swoje koncepcje osób z różnych środowisk i na różnych szczeblach zarządzania. Umiejętność inspirowania innych i pozytywna, „interaktywna” osobowość pozwala dostrzec potencjał w zakresie kompleksowego zarządzania zespołami i projektami – napisała Anna Hass na portalu linkedin.com

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.