Maciej Gruczyński w Weco Travel

0
1052
Od maja tego roku Maciej Gruczyński objął stanowisko Head of Incentives Department w firmie Weco Travel, która oferuje usługi turystyczne dla przedsiębiorstw i gości zagranicznych.

Fot. Linkedin

Maciej Gruczyński jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym pracował również jako nauczyciel akademicki. Ukończył także podyplomowe studia Menedżerów Turystyki w stołecznej Szkole Głównej Handlowej. Swoje doświadczenie w branży MICE zdobywa już od 12 lat, rozpoczynając od pracy w Lufthansa City Center w Poznaniu, następnie przez 6 lat w Weco Travel. Od 2015 roku realizował projekty dla klientów Haxel Events & Incentive, a od roku pełnił funkcję dyrektora działu incentive w ICP Group S.A.

– Decyzja o ponowieniu współpracy z Weco Travel spowodowana była dynamicznym rozwojem firmy i świetnymi wynikami w sektorze wyjazdów incentive oraz chęcią powrotu do niezwykle przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy. Weco Travel jest unikalną w skali rynku, dużą, nowocześnie zarządzaną firmą. Wyróżnia ją kompleksowość oferowanych usług, rozbudowane zasoby własne (dział lotniczy, kolejowy, hotelowy, wizowy, systemy IT do zarządzania podróżami) oraz profesjonalizm w działaniu – powiedział Maciej Gruczyński.

– Maciej to doświadczony i skuteczny twórca niebanalnych projektów incentive travel i eventów. Zawsze ciekawy tego, co się dzieje na świecie, zaskakuje szczegółową wiedzą z wielu różnych dziedzin. Nastawiony na rozwój i rozwijanie kompetencji, jednocześnie skłonny do dzielenia się doświadczeniem i pomysłami, co czyni go cennym członkiem kreatywnych zespołów. Pozytywnie nastawiony do wyzwań, z umiejętnością myślenia „out of the box“ i angażowania w swoje koncepcje osób z różnych środowisk i na różnych szczeblach zarządzania. Umiejętność inspirowania innych i pozytywna, „interaktywna” osobowość pozwala dostrzec potencjał w zakresie kompleksowego zarządzania zespołami i projektami – napisała Anna Hass na portalu linkedin.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.