[Gastro Meeting] Bolarus zwycięzcą The Best Innovation!

0
1087

Organizowany w ramach branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting konkurs „The Best Innovation” to doskonała okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji. W wiosennej edycji to prestiżowe wyróżnienie otrzymała firma Bolarus. Gratulujemy!

Bolarus jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń chłodniczych w Polsce i jedną z niewielu firm w Europie produkującą sprzęt chłodniczy osiągający temperaturę -90 stopni Celsjusza. Urządzenia chłodnicze dostarczane są do placówek handlowych, branży rynku kawiarni-cukierni-lodziarni, branży HoReCa, jak również sektora medycznego i laboratoryjnego.

Silną pozycję na rynku firma Bolarus zawdzięcza bogatemu portfolio wysokiej jakości urządzeń chłodniczych produkowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii, ciągłym inwestycjom w nowe technologie, jak również dzięki współpracy z najlepszymi biurami projektowymi odpowiedzialnymi za unikatowy design naszych urządzeń chłodniczych. Firma posiada wdrożone systemy zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016 wyroby medyczne.

BOLARUS Horeca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.