[Gastro Meeting] Bolarus zwycięzcą The Best Innovation!

0
376

Organizowany w ramach branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting konkurs „The Best Innovation” to doskonała okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji. W wiosennej edycji to prestiżowe wyróżnienie otrzymała firma Bolarus. Gratulujemy!

Bolarus jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń chłodniczych w Polsce i jedną z niewielu firm w Europie produkującą sprzęt chłodniczy osiągający temperaturę -90 stopni Celsjusza. Urządzenia chłodnicze dostarczane są do placówek handlowych, branży rynku kawiarni-cukierni-lodziarni, branży HoReCa, jak również sektora medycznego i laboratoryjnego.

Silną pozycję na rynku firma Bolarus zawdzięcza bogatemu portfolio wysokiej jakości urządzeń chłodniczych produkowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii, ciągłym inwestycjom w nowe technologie, jak również dzięki współpracy z najlepszymi biurami projektowymi odpowiedzialnymi za unikatowy design naszych urządzeń chłodniczych. Firma posiada wdrożone systemy zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016 wyroby medyczne.

BOLARUS Horeca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.