Ustecka Sardynka ogłasza zamknięcie

0
380
Fot.: Ustecka Sardynka

Restauracja Sardynka przez niektórych uważana była za najlepszą restaurację serwującą ryby w Polsce. Miała rekomendację Magdy Gessler i do pewnego czasu cieszyła się popularnością wśród klientów. Sytuacja jednak się zmieniła. Właściciele Sardynki Usteckiej ogłosili, że ze względu na obecną sytuację gospodarczą, zamierzają zamknąć lokal wraz z końcem tego roku.

Polska gastronomia przechodzi teraz prawdziwą próbę przetrwania. Niestety wiele lokali nie daje sobie rady z obecną sytuacją, a ich właściciele zmuszeni są do podejmowania trudnych decyzji o zamknięciu biznesu. Jedną z takich restauracji jest Sardynka znajdująca się w Ustce.

,, (…) Z wielkim żalem i bólem w sercu przekazujemy komunikat o zamknięciu naszej restauracji z dniem 1 stycznia 2023r. W związku z sytuacją gospodarczą w obecnej chwili, z którą musimy się mierzyć w nierównej walce zostaliśmy zmuszeni do podjęcia mądrych, ekonomicznych, uzasadnionych decyzji” – pisze na facebookowym profilu Adam Wasylew, właściciel restauracji.

Reklama

Sardynka działała przez 10 lat. W zeszłym roku została laureatem Orłów Gastronomii. Swoją rekomendację dała jej Magda Gessler. Jak widać to jednak nie wystarczyło, aby przetrwać ten trudny czas. Restauracja nie radzi sobie m.in. ze skutkami ciągle galopującej inflacji i podwyżkami cen energii. W związku z tym klienci mogą ją odwiedzać już tylko do końca tego roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!