Trwają testy nowego sposobu wydawania posiłków w McDonald’s

0
866
Fot.: Materiały prasowe Mcdonald's

W restauracjach McDonald’s dostępnych jest już kilka opcji odbioru zamówień. Sieć chce jednak działać jeszcze sprawniej i szuka kolejnych rozwiązań. Aktualnie w jednej z restauracji w USA, testowany jest nowy sposób wydawania posiłków, który ma być modyfikacją systemu drive thru, dostępnego dla kierowców.

Klientom restauracji fast foodowych zależy przede wszystkim na szybkim zamówieniu posiłku i jego sprawnym odebraniu. Dlatego właśnie największe światowe sieci cały czas starają się wprowadzać nowe udogodnienia, które pozwolą działać restauracjom na jeszcze wyższym poziomie.

McDonald’s zdecydował się na wypróbowanie nowego sposobu wydawania zamówień. Na razie nowa metoda – ,,The Order Ahead Line” – testowana jest w Forth Worth w Teksasie. Nowy sposób polega na tym, że klienci mają możliwość zamówienia swojego posiłku jeszcze przed przyjazdem do restauracji – przez aplikację – oraz odebrania go na miejscu ze specjalnego taśmociągu. Rozwiązanie będzie udogodnieniem nie tylko dla klientów, którzy nie będą marnować czasu na czekanie na zamówienie, ale także dla pracowników, którzy będą mogli je na spokojnie skompletować.

Fot.: Materiały prasowe Mcdonald’s

Lokal w Teksasie, w którym prowadzone są testy, ma do tego specjalne predyspozycje. Jest nastawiony głównie na wydawanie dań na wynos. Znajduje się w nim m.in. specjalne pomieszczenie dla kurierów, z którego odbierają gotowe zamówienia. Ponadto miejsce wyposażone jest w kioski, w których klienci mogą wybierać swoje posiłki i półki, z których je odbierają.

Jeśli po okresie testowym okaże się, że nowy sposób rzeczywiście dobrze się sprawdza i przynosi pożądane rezultaty, będzie wprowadzany w kolejnych restauracjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.