Trwa budowa kompleksu hotelowego znanej marki w Łodzi

0
193
Nowy hotel marki Hampton by Hilton powstanie w ścisłym centrum Łodzi, na rozwidleniu ul. Piotrkowskiej i al. Mickiewicza. Planowane zakończenie prac szacuje się na rok 2020.

Jak informuje przedstawiciel firmy Bacoli Jacek Pilarczyk, budowa jest realizowana od czerwca ubiegłego roku, lecz została rozpoczęta z opóźnieniem ze względów ekonomicznych. Nie jest jednak tajemnicą, że sprawa ciągnie się już od 2007 roku. Jednym z głównych powodów był problem ze znalezieniem pracowników.

Łódzki kompleks Hampton by Hilton zostanie ulokowany w 76-metrowym wieżowcu, a sam hotel zajmie siedem kondygnacji. Pokoje hotelowe będą przeznaczone dla gości biznesowych oraz turystów. W obiekcie znajdą się również sala konferencyjna oraz pomieszczenie do rekreacji. Będzie to drugi hotel pod szyldem Hiltona we włókienniczym mieście.

Reklama

 

Hampton by Hilton jest wielokrotnie nagradzaną marką, która w swoim portfolio posiada 1900 hoteli w 15 krajach. Odznacza się m.in. konkurencyjnymi cenami oraz zadowalającą jakością zakwaterowania.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.