Tomasz Murawski dyrektorem ibis Styles Warsaw Airport

0
847
Fot.: Materiały prasowe Accor

Tomasz Murawski został mianowany na stanowisko Dyrektora Generalnego nowego ibis Styles Warsaw Airport, który otworzy się jeszcze w tym roku w pobliżu lotniska Chopina. Accor podjął tę decyzję w związku ze zbliżającym się otwarciem obiektu. Murawski będzie odpowiedzialny za koordynację procesów prowadzących do otwarcia hotelu i zarządzanie nim w fazie operacyjnej.

Tomasz Murawski posiada bogate doświadczenie w branży hotelarskiej, związany z nią jest od 1998 roku. Przez lata pracował na różnych stanowiskach, m.in. jako recepcjonista i Front Office Manager, a także na stanowisku Director of Group & Convention Sales w Sheraton Warsaw & Westin Warsaw. Przed dołączeniem do zespołu Accor pełnił funkcję Dyrektora Działu Sprzedaży w Regent Warsaw Hotel.

Dołączenie do zespołu wiodącej grupy hotelowej na świecie, z szerokim portfolio różnorodnych marek skierowanych do niemal każdego segmentu w branży to dla mnie duża nobilitacja i ważny krok w rozwoju kariery. Cieszę się, że mogę wnieść swoje szerokie doświadczenie do zespołu Accor i nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku, w hotelu, który doskonale uzupełnia ofertę grupy oraz nieprzeciętnej marki hotelowej w Warszawie – podkreśla Tomasz Murawski Dyrektor Generalny ibis Styles Warsaw Airport.

ibis Styles Warsaw Airport będzie trzecim obiektem marki w Warszawie. Hotel oferować będzie 124 nowoczesne i komfortowe pokoje, Lobby Bar, restaurację oraz 2 sale konferencyjne i parking. Motywem przewodnim będzie słynny serial „Gambit Królowej”. To drugi obiekt Accor w tej części Warszawy, po podpisanym niedawno Tribe Warsaw Airport (266 pokoi) i zarazem trzeci hotel marki w stolicy. Według planów, hotel ibis Styles Warsaw Airport przywita swoich pierwszych gości jeszcze w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.