[LIVE] Hotelarze vs koronawirus

0
1540

Zapraszamy na kolejny LIVE. Spotykamy się 20 marca (piątek) o godz. 20:00. Agnieszka Maszner-Paprocka, Anna Gasińska, Ewa Słodczyk, Kamil Maroszek, Elżbieta Nitsze, Lidia Klebba porozmawiają z Rafałem Krzyckim o problemach branży hotelarskiej w związku z COVID – 19. Do zobaczenia!

Agnieszka Maszner-Paprocka, dyrektor finansowy, prezes zarządu Grand Baltic sp. z o.o. i jednocześnie dyrektor regionalna IGHP, Anna Gasińska dyrektor Hotelu Wawel Queen, Ewa Słodczyk zastępca dyrektora Hotel Centuria Wellness & SPA, Kamil Maroszek  dyrektor Hotelu Pod Jedlami w Wiśle, szkoleniowiec, Ela Nitsze dyrektor Airport Hotel Okęcie, dyrektor regionalna IGHP i Lidia Klebba dyrektor Hotelu Skipper opowiedzą z czym aktualnie się mierzą, jak radzą sobie w obecnej sytuacji i jakie plany mają na najbliższe miesiące. Nie zabraknie komentarzy na temat „tarczy antykryzysowej” przygotowanej przez Polski rząd.

Przygotujcie swoje pytania i wyślijcie na naszego maila [email protected]. Będziecie mogli też je zadać podczas audycji. Pamiętajcie, że komentujemy tylko na profilu Horeca Business Club Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.