Szkolenie „Bezpieczny hotel” nową propozycją dla hotelarzy od IGHP

0
1024
Jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo gościa w hotelu w oparciu o istniejące i nowe rozwiązania? O tym przekonają się uczestnicy nowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Bezpieczny hotel”, który rusza 10 maja w Bydgoszczy. Spotkania odbędą się w maju i czerwcu w 14 miastach w całej Polsce.

W trakcie szkolenia hotelarze będą mogli zdobyć niezbędną wiedzę, by skutecznie zapobiegać i reagować w sytuacji zagrożenia. Szkolenie poprowadzi ekspert płk rez. Piotr Gąstał, były dowódca JW GROM, który za zaangażowanie w służbę, działalność społeczną i współpracę międzynarodową został odznaczony wieloma medalami.

„Tym razem proponujemy hotelarzom temat niezwykle istotny, choć odnoszę wrażenie, że jeszcze mało doceniany w naszej branży. Zaprosiliśmy do współpracy niekwestionowanego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa. Doświadczenie i wiedza Piotra Gąstała pomoże hotelarzom wprowadzić lub zweryfikować wewnętrzne procedury dotyczące bezpieczeństwa w obiektach hotelowych, a także wyjaśni, jak przygotować personel hotelu do sytuacji kryzysowych. Na uczestników czeka wiele ciekawych przykładów i praktycznych wskazówek, których nie można znaleźć gdzie indziej” – wyjaśnia Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Szkolenie jest kierowane do właścicieli hoteli oraz do dyrektorów i menedżerów. W trakcie spotkań będą poruszane tematy związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w hotelu, m.in. przyczyny występowania zagrożeń bezpieczeństwa, obowiązki personelu hotelowego, kontakt ze służbami w sytuacji kryzysowej, właściwa kolejność działania, środki zapewniające bezpieczeństwo. Prowadzący omówi także sytuacje kryzysowe zagrażające bezpieczeństwu gości, które mogą wystąpić w hotelu, a także motywy działania przestępców. Zwróci również uwagę na co i na jakie osoby personel hotelu powinien być szczególnie uważny. Wśród praktycznych wskazówek nie zabraknie tych, które dotyczą prawidłowego zachowania w różnych sytuacjach kryzysowych.

Dla członków IGHP koszt udziału w szkoleniu wynosi 399 zł netto. Dla podmiotów niezrzeszonych w IGHP 599 zł netto, a dla członków Harmony Polish Hotel 499 zł netto.

Na szkolenia można zapisać się online (linki poniżej), pisząc do biura IGHP na adres [email protected] lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

Harmonogram szkoleń
10.05 Bydgoszcz https://bhbydgoszcz.konfeo.com/pl/groups
29.05 Olsztyn https://bholsztyn.konfeo.com/pl/groups
30.05 Białystok https://bhbialystok.konfeo.com/pl/groups
03.06 Lublin: https://bhlublin.konfeo.com/pl/groups
04.06 Kraków: https://bhkrakow.konfeo.com/pl/groups
05.06 Katowice: https://bhkatowice.konfeo.com/pl/groups
06.06 Wrocław: https://bhwroclaw.konfeo.com/pl/groups
10.06 Łódź: https://bhlodz.konfeo.com/pl/groups
11.06 Poznań: https://bhpoznan.konfeo.com/pl/groups
12.06 Kołobrzeg: https://bhkolobrzeg.konfeo.com/pl/groups
17.06 Rzeszów: https://bhrzeszow.konfeo.com/pl/groups
18.06 Gdańsk: https://bhgdansk.konfeo.com/pl/groups
25.06 Warszawa: https://bhwarszawa.konfeo.com/pl/groups
26.06 Kielce: https://bhkielce.konfeo.com/pl/groups

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.