Świąteczna integracja firmowa w bajkowym klimacie

0
947
Wigilie firmowe i świąteczne spotkania to nieodłączny element biurowego życia. Zorganizowane w odpowiednio dobranym miejscu, są doskonałą okazją, aby podziękować współpracownikom i kontrahentom oraz wspólnie podsumować miniony rok. Jak znaleźć lokalizację sprzyjającą integracji i relaksowi, będącą alternatywą dla standardowej imprezy?

Poza zgiełkiem miasta

Zimowe spotkanie firmowe to wspaniały moment, aby uciec przed zgiełkiem miasta do miejsca otoczonego przyrodą, gdzie panuje prawdziwie świąteczna, magiczna atmosfera. Pięknie przystrojona choinka, migoczące światełka, girlandy i udekorowane wnętrza doskonale wprowadzą wszystkich w uroczysty nastrój. Chwilowe odcięcie się od codzienności i bliskość przyrody, z pewnością pomogą się wszystkim zrelaksować.

Dodatkowym atutem odpowiednio dobranego obiektu będzie jego położenie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Pomimo przyjemnej atmosfery, uczestnicy świątecznych celebracji będą chcieli sprawnie trafić do domów i przygotować się do kolejnego dnia. Dobrym rozwiązaniem jest także zorganizowanie wspólnego transportu, dzięki któremu wszyscy wspólnie wrócą w ustalone wcześniej miejsce.Profesjonalizm i dodatkowe atrakcje

Szukając miejsca na firmową wigilię, warto skupić się na takich, które kompleksowo organizują spotkania dla większej ilości osób, ale są zarazem kameralne. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Ciekawym elementem jest również możliwość zaaranżowania dodatkowych atrakcji.

„Goście coraz chętniej decydują się na wspólne warsztaty z gotowania, dekorowania pierników czy tworzenia naturalnych kosmetyków. Takie działania sprzyjają integracji, a jednocześnie wzmacniają świąteczną atmosferę” – podkreśla Jakub Urbaniak, właściciel podwarszawskich obiektów: Dworu Złotopolska Dolina i Rezydencji Miętowe Wzgórza.
Niebanalny styl

Ile osób tyle pomysłów i gustów, dlatego integrację firmową można zaplanować w starym zamku, czy wnętrzu, które nawiązuje wystrojem do loftów Nowego Jorku, dworu francuskiego lub amerykańskiej posiadłości. Zapraszając zespół do spotkania w takim niecodziennym otoczeniu, przełamiemy codzienną rutynę i dodamy energii do działań w kolejnym roku.

Dwór Złotopolska Dolina to położona około pół godziny drogi od Warszawy, w gminie Zakroczym, posiadłość, specjalizująca się w organizacji przyjęć weselnych, ale też innych uroczystości rodzinnych oraz szkoleń firmowych, warsztatów i konferencji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.zlotopolskadolina.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.