Sukcesja rozszerza ofertę

0
990
Do grona najemców łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja dołącza pizzeria Pizza Black Fox. Lokal jeszcze w tym miesiącu powiększy strefę food court na poziomie 1. To kolejny nowy punkt na gastronomicznej mapie Sukcesji.

Pizza Black Fox jest autorskim konceptem i nową marką na rynku. Jej specjalnością są szybkie pizze na cienkim cieście, podawane w ciągu kilku minut prosto z pieca. W menu znajdzie się około 40 rodzajów pizzy (w tym mini, o średnicy 15 cm), a także m.in. zupy i sałatki.

Centrum sukcesywnie wzbogaca ofertę kulinarną. Niedawno otworzyła tu się restauracja Five z dużym sezonowym tarasem zewnętrznym, która zajęła blisko 800 mkw. na parterze. W ostatnich miesiącach w food courcie pojawił się też np. pierwszy w Łodzi bar Sushi GO i naleśnikarnia Golden Crepes. Oprócz nowych lokali klienci Sukcesji mają do wyboru zarówno popularne fast foody międzynarodowych sieci (m.in. McDonald’s, KFC, Burger King, Subway), jak i tradycyjną kuchnię polską (Rajskie Jadło), orientalną (Chopstix Noodle Bar) czy arabską (Zahir Kebab). Poza strefą gastronomiczną funkcjonują znane kawiarnie: Starbucks Coffee, Grycan, Coffee to Go i Chude Ciacho z dietetycznymi wypiekami.

„Stale rozwijamy ofertę gastronomiczną, dbając o jej różnorodność, bo takie są oczekiwania klientów. Średnie obroty strefy food court w 2018 roku wzrosły o ponad 24 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem” – podkreśla Andrzej Dratwicki, prezes REM Sukcesja, spółki zarządzającej Centrum.

Sukcesja to najnowsze centrum handlowe w Łodzi, położone blisko ścisłego centrum, w sąsiedztwie m.in. Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i nowych osiedli mieszkaniowych. Do dyspozycji klientów jest dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc, na którym są dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.