Sukcesja rozszerza ofertę

0
275
Do grona najemców łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja dołącza pizzeria Pizza Black Fox. Lokal jeszcze w tym miesiącu powiększy strefę food court na poziomie 1. To kolejny nowy punkt na gastronomicznej mapie Sukcesji.

Pizza Black Fox jest autorskim konceptem i nową marką na rynku. Jej specjalnością są szybkie pizze na cienkim cieście, podawane w ciągu kilku minut prosto z pieca. W menu znajdzie się około 40 rodzajów pizzy (w tym mini, o średnicy 15 cm), a także m.in. zupy i sałatki.

Centrum sukcesywnie wzbogaca ofertę kulinarną. Niedawno otworzyła tu się restauracja Five z dużym sezonowym tarasem zewnętrznym, która zajęła blisko 800 mkw. na parterze. W ostatnich miesiącach w food courcie pojawił się też np. pierwszy w Łodzi bar Sushi GO i naleśnikarnia Golden Crepes. Oprócz nowych lokali klienci Sukcesji mają do wyboru zarówno popularne fast foody międzynarodowych sieci (m.in. McDonald’s, KFC, Burger King, Subway), jak i tradycyjną kuchnię polską (Rajskie Jadło), orientalną (Chopstix Noodle Bar) czy arabską (Zahir Kebab). Poza strefą gastronomiczną funkcjonują znane kawiarnie: Starbucks Coffee, Grycan, Coffee to Go i Chude Ciacho z dietetycznymi wypiekami.

Reklama

„Stale rozwijamy ofertę gastronomiczną, dbając o jej różnorodność, bo takie są oczekiwania klientów. Średnie obroty strefy food court w 2018 roku wzrosły o ponad 24 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem” – podkreśla Andrzej Dratwicki, prezes REM Sukcesja, spółki zarządzającej Centrum.

Sukcesja to najnowsze centrum handlowe w Łodzi, położone blisko ścisłego centrum, w sąsiedztwie m.in. Expo Łódź, Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ i nowych osiedli mieszkaniowych. Do dyspozycji klientów jest dwupoziomowy parking na ponad 1 tys. miejsc, na którym są dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.