Nowy Dyrektor Generalny w Sofitel Wrocław Old Town

0
1187
Andrzej Kleeberg zaliczył kolejny wewnętrzny awans w strukturach Sofitel Wrocław Old Town. Na stanowisku General Managera zastąpił Carla Artmanna, który po 6 latach pracy w Polsce będzie zarządzał niemieckim Sofitel Hotel Hamburg Alter Wall.

Andrzej Kleeberg jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. W branży hotelarskiej pracuje już od około 15 lat. Pierwsze doświadczenie zawodowe zbierał w małym, prywatnym hotelu w Szkocji położonym nieopodal malowniczego jeziora Loch Ness. Następnie przeniósł się do ibis Poznań Centrum, gdzie rozpoczęła się jego przeszło 10-letnia kariera we francuskiej sieci Accor Hotels, w skład której wchodzi ponad 160 luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych i czterogwiazdkowych. Po ponad dekadzie wrócił jednak na Wyspy Brytyjskie, gdzie związał się z Novotel Edinburgh Centre. Następnie kontynuował swoje działania w poznańskim obiekcie tej marki, a przez kolejne dwa lata pełnił funkcję Room Division Managera w Sofitel Grand Sopot. Od maja 2016 roku był zastępcą dyrektora dolnośląskiego hotelu Sofitel Wrocław Old Town. W tym miesiącu przejął stery obiektu zlokalizowanego przy ul. Świętego Mikołaja 67, a do jego obowiązków należeć będzie głównie zarządzanie hotelem oraz koordynacja działów operacyjnych.

Sofitel Wrocław Old Town; źródło: AccorHotels

Dla Kleeberga hotelarstwo to przede wszystkim pasja, którą stara się dzielić ze swoim zespołem. Jego głównym założeniem jest, aby pracownicy czerpali przyjemność ze swojej pracy, bez względu na stanowisko, jakie piastują, w myśl słynnej sentencji Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.