Renata Kusznierska zakończyła współpracę z Seliną

0
620
Renata Kusznierska
Renata Kusznierska, wcześniej dyrektor zarządzająca siecią hotelarską Selina w Polsce, została Director of Expansion Poland w Medici Living Group.

W Selinie Renata Kusznierska była odpowiedzialna za pozyskiwanie inwestorów i nieruchomości pod hotele Selina, a także budowę polskiego zespołu. W przyszłości miała też sprawowała nadzór nad zarządzaniem polskimi obiektami pod marką Seliny . Jednak od maja rozpoczęła współpracę z Medici Living Group. Grupa działa w obszarze co-livingu i posiada portfel innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie mieszkań do wynajęcia.

Renata Kusznierska ma 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza nieruchomościami handlowymi. Pracowała na stanowiskach kierowniczych w DTZ Zadelhoff, Carrefour, Savills i Cushman & Wakefield. Oprócz zarządzania nieruchomościami oraz aktywami, była odpowiedzialna m.in. za doradztwo strategiczne, w tym doradztwo kapitałowe, a także pośrednictwo w najmie na rzecz wynajmujących.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.