Renata Kusznierska zakończyła współpracę z Seliną

0
1428
Renata Kusznierska
Renata Kusznierska, wcześniej dyrektor zarządzająca siecią hotelarską Selina w Polsce, została Director of Expansion Poland w Medici Living Group.

W Selinie Renata Kusznierska była odpowiedzialna za pozyskiwanie inwestorów i nieruchomości pod hotele Selina, a także budowę polskiego zespołu. W przyszłości miała też sprawowała nadzór nad zarządzaniem polskimi obiektami pod marką Seliny . Jednak od maja rozpoczęła współpracę z Medici Living Group. Grupa działa w obszarze co-livingu i posiada portfel innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie mieszkań do wynajęcia.

Renata Kusznierska ma 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza nieruchomościami handlowymi. Pracowała na stanowiskach kierowniczych w DTZ Zadelhoff, Carrefour, Savills i Cushman & Wakefield. Oprócz zarządzania nieruchomościami oraz aktywami, była odpowiedzialna m.in. za doradztwo strategiczne, w tym doradztwo kapitałowe, a także pośrednictwo w najmie na rzecz wynajmujących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.