Dział consultingu w Grecos ma nowego szefa

0
251
25 lutego nowym szefem działu consultingu touroperatora Grecos został Jacek Socha. Firma specjalizuje się w organizacji wakacji w Grecji. Socha wraz z zespołem będzie odpowiedzialny za kontraktowanie bazy hotelowej i negocjowanie umów z lokalnymi agentami.

Nowy zespół został powołany wraz z objęciem przez Sochę stanowiska. Dotychczas kontraktowaniem zajmował się dział produktu.

„Bardzo się cieszę, że po pracy u przewoźnika czarterowego wracam do obszaru, w którym czuję się najlepiej i w którym mam największe doświadczenie. Będę wykorzystywał moją wiedzę i wypracowane we wcześniejszych latach relacje z greckimi kontrahentami, żeby oferta Grecosa była jeszcze lepsza” mówi Jacek Socha.

Jacek Socha karierę zaczynał w firmach turystycznych. Pnąc się po szczeblach kariery został dyrektorem produktu, odpowiedzialnym za kontraktowanie bazy hotelowej. W 2016 roku przeszedł do czarterowej linii lotniczej Small Planet, gdzie był odpowiedzialny za projekt sprzedaży bezpośredniej biletów czarterowych. Kolejnym etapem drabiny zawodowej było stanowisko dyrektora całej sprzedaży w Small Planet.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.