Dział consultingu w Grecos ma nowego szefa

0
226
25 lutego nowym szefem działu consultingu touroperatora Grecos został Jacek Socha. Firma specjalizuje się w organizacji wakacji w Grecji. Socha wraz z zespołem będzie odpowiedzialny za kontraktowanie bazy hotelowej i negocjowanie umów z lokalnymi agentami.

Nowy zespół został powołany wraz z objęciem przez Sochę stanowiska. Dotychczas kontraktowaniem zajmował się dział produktu.

„Bardzo się cieszę, że po pracy u przewoźnika czarterowego wracam do obszaru, w którym czuję się najlepiej i w którym mam największe doświadczenie. Będę wykorzystywał moją wiedzę i wypracowane we wcześniejszych latach relacje z greckimi kontrahentami, żeby oferta Grecosa była jeszcze lepsza” mówi Jacek Socha.

Jacek Socha karierę zaczynał w firmach turystycznych. Pnąc się po szczeblach kariery został dyrektorem produktu, odpowiedzialnym za kontraktowanie bazy hotelowej. W 2016 roku przeszedł do czarterowej linii lotniczej Small Planet, gdzie był odpowiedzialny za projekt sprzedaży bezpośredniej biletów czarterowych. Kolejnym etapem drabiny zawodowej było stanowisko dyrektora całej sprzedaży w Small Planet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.