Sposób na pozafinansową motywację i integrację pracowników

0
1067

Hotelarze szukają nowych pomysłów na pozafinansowe sposoby motywacji pracowników. Jedno z rozwiązań jest bliżej niż się wydaje, a wielu menedżerów już z niego korzysta.

Hotel Meeting to konferencja, na którą można, a wręcz trzeba wybrać się całym zespołem. Wielu już zapisanych hotelarzy zdecydowało się na rejestrację grupową, wszystko po to aby połączyć kilka rzeczy podczas jednego, wspólnego wyjazdu pracowników hotelu.

Powodów jest wiele, oto kilka z nich:
– bardzo dużo praktycznej wiedzy od hotelarzy z całej Polski
– najtańsza możliwość podniesienia kompetencji swojego zespołu
– najtańsza możliwość zorganizowania integracji, wspólny wyjazd, edukacja oraz Hotelowe Party
– udział w konferencji jako forma pozafinansowego motywowania pracowników
nowe relacje, które będą pomocne w codziennej pracy

Olbrzymie korzyści ze spotkania wyciągną m.in. menedżerowie recepcji, housekeepingu, HR, operacyjni, sprzedaży czy działu gastronomii.

UWAGA: Tańsze bilety dostępne tylko do 29 kwietnia! Możesz je kupić tutaj: BILETY

Program konferencji: https://hotele.bsdpoland.pl/program-konferencji/

Główne tematy:
Zmiany na rynku pracy – Magda Dąbrowska (Grupa Progres)
Jak wynagradzać, by motywować, nie mieć rotacji w zespole i nie pójść z torbami – Tomasz Pieniążek (Mumotive), Ewa Słodczyk (Centuria Hotel&Natural Spa), Jacek Piasecki (Airport Hotel Okęcie), Maciej Rogowski (Berio Consulting)
Różnice pokoleniowe, czyli jak dopasować styl zarządzania – Krzysztof Kaliciński (Blackboard Consulting), Andrzej Przeniosło (Hotel Nosselia), Aleksandra Nowak-Łobrów (Folwark Łękuk), Weronika Frymarska (Jeleń Resort&Spa)
– Jak wykorzystać wiedzę o najnowszych badaniach nad mózgiem, aby Twój Gość czuł się wyjątkowo w Twoim hotelu – Anna Urbańska (Structogram – DNA w Biznesie)
– Rola HR w zarządzaniu kryzysowym – Joanna Dąbrowa (Puro Hotels), Joanna Pender (Hotel Cesarskie Ogrody), Kamila Wódczyńska (Puro Hotel Gdańsk), Anika Westwood (AM Consulting)
Hyde Park – uczestnicy mogą poruszyć każdy temat, który omówimy wspólnie

Tańsze bilety do 29 kwietnia w cenach:
– od 649 pln netto – udział w konferencji, Hotelowym Party oraz nocleg
– 499 pln netto – udział w konferencji oraz Hotelowym Party
– 349 pln netto – udział w konferencji

Bilet w najniższej cenie kupisz TUTAJ!

Majowa edycja konferencji Hotel Meeting poświęcona jest roli ludzi w hotelarstwie. Czy zatem jest to wydarzenie tylko dla właścicieli i menedżerów?

Zdecydowanie nie! To przede wszystkim, jak zawsze, spotkanie całej branży hotelowej, a więc idealna okazja do spotkania koleżanek i kolegów z branży i wymiana doświadczeń. To nowe znajomości, które w codziennej pracy pomagają np. w konsultacji wielu operacyjnych spraw.

Integracja jest ważnym elementem konferencji, jednak wiedza przekazywana przez panelistów jest równie cenna. Kto zatem powinien z niej skorzystać? Oczywiście wspomniani właściciele i dyrektorzy hoteli, ale także kierownicy wszystkich działów, ich zastępcy lub osoby aspirujące do roli menedżera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.