Hyatt rozwiązuje umowę z moskiewskim hotelem

0
1073

Sieć Hyatt poinformowała, że umowy i relacje z Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park zostały zakończone ze skutkiem na 25 marca br.

„Jesteśmy wstrząśnięci zniszczeniami, jakie mają miejsce na Ukrainie oraz rosnącymi tragediami wynikającymi z działań wojennych, w tym utratą życia, rozdzieleniem rodzin i przesiedleniem milionów ludzi. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu naszych współpracowników i gości na Ukrainie i w krajach sąsiednich, którzy stoją w obliczu tych niewyobrażalnych wyzwań. Globalna rodzina Hyatt połączyła siły, aby w inspirujący sposób zadbać o tych, których dotknęła ta tragedia, zapewniając zakwaterowanie uchodźcom w całej Europie, wysyłając zaopatrzenie dla mieszkańców Ukrainy, przenosząc miejsca pracy dla pracowników Hyatt oraz tworząc fundusz pomocowy dla naszych współpracowników Hyatt potrzebujących podstawowych artykułów pierwszej potrzeby, wsparcia w relokacji i opieki. Ponadto członkowie World of Hyatt mogą wesprzeć działania pomocowe Światowego Czerwonego Krzyża za pomocą punktów World of Hyatt. Będziemy nadal pracować nad rozszerzeniem naszych działań humanitarnych w całym portfolio firmy Hyatt.

Jak już wcześniej informowaliśmy, wstrzymaliśmy działania rozwojowe i wszelkie nowe inwestycje w Rosji. Zgodnie z obowiązującymi sankcjami i dyrektywami rządowymi umowy i relacje z Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park zostały zakończone ze skutkiem na 25 marca 2022 r. o godz. 23:59 czasu lokalnego. Goście, którzy mają pytania dotyczące pobytów na 26 marca 2022 r. i później, proszeni są o bezpośredni kontakt z hotelem.

W miarę rozwoju tej złożonej sytuacji, kontynuujemy ocenę naszych istniejących umów z podmiotami zewnętrznymi, które są właścicielami hoteli Hyatt w Rosji, przestrzegając jednocześnie obowiązujących sankcji i dyrektyw rządowych oraz utrzymując nasz cel, jakim jest troska, w centrum każdej podejmowanej przez nas decyzji. Jako globalna rodzina Hyatt mamy nadzieję na jak najszybsze rozwiązanie tego kryzysu humanitarnego.” – czytamy w komunikacie prasowym Hyatt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.