Hyatt rozwiązuje umowę z moskiewskim hotelem

0
484

Sieć Hyatt poinformowała, że umowy i relacje z Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park zostały zakończone ze skutkiem na 25 marca br.

„Jesteśmy wstrząśnięci zniszczeniami, jakie mają miejsce na Ukrainie oraz rosnącymi tragediami wynikającymi z działań wojennych, w tym utratą życia, rozdzieleniem rodzin i przesiedleniem milionów ludzi. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu naszych współpracowników i gości na Ukrainie i w krajach sąsiednich, którzy stoją w obliczu tych niewyobrażalnych wyzwań. Globalna rodzina Hyatt połączyła siły, aby w inspirujący sposób zadbać o tych, których dotknęła ta tragedia, zapewniając zakwaterowanie uchodźcom w całej Europie, wysyłając zaopatrzenie dla mieszkańców Ukrainy, przenosząc miejsca pracy dla pracowników Hyatt oraz tworząc fundusz pomocowy dla naszych współpracowników Hyatt potrzebujących podstawowych artykułów pierwszej potrzeby, wsparcia w relokacji i opieki. Ponadto członkowie World of Hyatt mogą wesprzeć działania pomocowe Światowego Czerwonego Krzyża za pomocą punktów World of Hyatt. Będziemy nadal pracować nad rozszerzeniem naszych działań humanitarnych w całym portfolio firmy Hyatt.

Jak już wcześniej informowaliśmy, wstrzymaliśmy działania rozwojowe i wszelkie nowe inwestycje w Rosji. Zgodnie z obowiązującymi sankcjami i dyrektywami rządowymi umowy i relacje z Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park zostały zakończone ze skutkiem na 25 marca 2022 r. o godz. 23:59 czasu lokalnego. Goście, którzy mają pytania dotyczące pobytów na 26 marca 2022 r. i później, proszeni są o bezpośredni kontakt z hotelem.

Reklama

W miarę rozwoju tej złożonej sytuacji, kontynuujemy ocenę naszych istniejących umów z podmiotami zewnętrznymi, które są właścicielami hoteli Hyatt w Rosji, przestrzegając jednocześnie obowiązujących sankcji i dyrektyw rządowych oraz utrzymując nasz cel, jakim jest troska, w centrum każdej podejmowanej przez nas decyzji. Jako globalna rodzina Hyatt mamy nadzieję na jak najszybsze rozwiązanie tego kryzysu humanitarnego.” – czytamy w komunikacie prasowym Hyatt.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.