Krakowscy hotelarze łączą siły by wspomóc Dom Dziecka

0
318

Już nie pierwszy raz hotelarze z Krakowa postanowili sprawić radość dzieciom z domu dziecka. W tym roku Mikołaj z prezentami odwiedzi podopiecznych Domu Małego Dziecka im. J. Brzechwy. Wszystko to, jak co roku, z inicjatywy Anny Gasińskiej – General Manager hoteli Kossak i Senacki w Krakowie.

W tym roku w akcję włączyło się aż 16 hoteli z Krakowa. Jako organizatorzy Hotel Kossak i Hotel Senacki. Następnie zgłosiły się hotele: Hilton Garden Inn Kraków, Hotel Margerita, INX Design Hotel, Metropolis Design Hotel, Hilton Garden Inn Krakow Airport, Wawel Queen, Hotel Galaxy, Queen Butique Hotel, Best Western Plus Krakow Old Town, Best Western Galicya, Hotel Regent, Ostoya Palace, Hotel Laveneder, Indigo hotel. Dodatkowo akcję wspiera KW Hotel – oprogramowania dla hoteli oraz Żywe Muzeum Obwarzanka, które przekazało bilety wstępu dla dzieci. A Świętego Mikołaja zapewnia firma Rico Event!

Dzięki zaangażowaniu wyżej wymienionych podmiotów podopieczni otrzymają paczki świąteczne, w których nie zabraknie łakoci i zabawek. Otrzymają również bilety do Żywego Muzeum Obwarzanka, gdzie dzieci dowiedzą się, która królowa się nimi zajadała i dlaczego nie należy mylić ich z preclami, po zakończeniu pokazu produkcji, każde wyjdzie trzymając w ręku własnoręcznie wykonanego obwarzanka.

Reklama

 

To już druga taka akcja organizowana przez Annę Gasińską i pracowników hotelu Kossak i Senacki. Zapowiada się, że krakowskim hotelarzom pomaganie dzieciom weszło w krew i w przyszłym roku ponownie wezmą w niej udział.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.