eService – sponsor złoty konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp

0
754

Firma eService, lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, została sponsorem złotym tegorocznej edycji konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp.

eService umożliwia dokonywanie transakcji kartowych i zbliżeniowych za pomocą ponad 570 tysięcy terminali płatniczych oraz 25 tysięcy sklepów internetowych w Polsce i innych krajach Europy. Firma rozlicza krajowe i zagraniczne płatności internetowe, obsługuje transakcje w 40 różnych walutach i posiada własną sieć serwisową oraz Centrum Obsługi Akceptanta, działające 24 godziny na dobę.

W ramach oferty produktowej eService dostarcza rozwiązania dla świata fizycznego (terminale płatnicze POS) oraz online – bramka płatnicza eCommerce i płatności w aplikacjach dla mCommerce, co umożliwia współpracę z każdym klientem i dostarczenie pełnej gamy produktów dla świata omnichannel. Oferta eService obejmuje m.in. akceptację kart płatniczych, procesowanie transakcji BLIK, przyjmowanie płatności z aplikacją LikePOS, karty podarunkowe, płatności walutą karty (DCC), wypłatę pieniędzy (cash back) oraz integrację z systemem kasowym.

eService dołącza do grona wielu innych wystawców i sponsorów tegorocznej edycji Hotel Meeting Energylandia Camp, która odbędzie się już za kilka dni, 11 i 12 maja. W ramach konferencji uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm z branży hotelarskiej, wymienić się doświadczeniami oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i trendami w tej dziedzinie. Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz możliwość zakupu biletów znajdują się na stronie internetowej https://hotele.bsdpoland.pl/.

Zachęcamy do udziału w konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp, gdzie oprócz cennych informacji i możliwości nawiązania kontaktów biznesowych, będzie można poznać również ofertę firmy eService i porozmawiać z jej przedstawicielami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.