Sezonowy biznes wymaga sezonowych rozwiązań!

0
646
Fot.: Materiały prasowe Classeq Polska

Oblegany cocktail & snack bar nad Wisłą. Środek sezonu wakacyjnego. Mnóstwo gości w lokalu i letnim ogródku, pokaźnej wielkości kolejki oczekujących na obsługę. Zapowiada się długa noc. Zaraz, zaraz – co to za kolorowe kontrolki mrugają na zmywarce? Była ostatnio serwisowana i konserwator nie wróżył jej już długiej posługi. Spełnił się najczarniejszy scenariusz, nadaje się tylko na złom. Koszty naprawy przewyższyłyby jej wartość. Dziś jeszcze obsługa baru da sobie radę, będzie po prostu zmywać ręcznie. Co robić dalej? Nie opłaca się już kupować na te kilka pozostałych tygodni otwarcia lokalu nowego sprzętu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam oferta wynajmu sezonowego zmywarki, na dodatek proponowanej przez renomowaną firmę z tradycjami.

Firma Classeq z powodzeniem funkcjonuje w Polsce pod szyldem grupy Winterhalter już od 2006 roku. Dzięki swojej niezawodności i profesjonalnemu podejściu do klientów zaufały jej już setki najemców. Proponowana przez firmę oferta Rental Classeq to idealna propozycja dla przedsiębiorców prowadzących sezonowe biznesy. Co więcej, jest niespotykana na polskim rynku, co zaważyło na wysokim wyspecjalizowaniu się w tej dziedzinie.

Każdy prowadzący biznes gastronomiczny potrzebuje solidnego, bezawaryjnego sprzętu. W razie wypadku – liczy na szybki serwis. Dodatkowo tak oblegane miejsca, jak bary przy miejskich deptakach wymagają wysokiej wydajności i szybkiego działania. Wszystkie te zalety posiada profesjonalny sprzęt marki Classeq.

Co więcej, zarząd firmy wyszedł naprzeciw oczekiwaniom restauratorów i w ramach swojej oferty proponuje możliwość wynajmu sezonowego – na sezon, miesiąc czy nawet kilka dni! Jest to ogromna zaleta, która pomaga też zapobiegać konieczności magazynowania w bezpiecznym miejscu sprzętu, który używany jest tylko przez kilka miesięcy w roku.

Oprócz opcji wynajmu sezonowego oferta Rental Classeq to także:

  • Bezpośrednia umowa bez żadnych pośredników, a w razie konieczności zmiany jej warunków elastyczne i proklienckie podejście firmy Classeq.
  • Gwarancja niezmienności raty podczas całego czasu trwania umowy, bez względu na wskaźnik inflacji czy stopy procentowe i bez żadnych pułapek.
  • Elastyczne warunki najmu na okres 24 lub 48 miesięcy, podczas którego w każdej chwili istnieje możliwość wykupu urządzenia po ustalonej między stronami cenie.
  • Gwarancja na urządzenia, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.
  • Możliwość wymiany zmywarki na każdy inny model z oferty Classeq podczas trwania umowy.
  • Bezpieczeństwo w razie wystąpienia państwowego lockdownu – zawieszenie spłaty rat na czas jego trwania i wydłużenie umowy o analogiczny do niego okres.
  • Opcja ustalania rat na różnym poziomie, dostosowanym do specyfiki prowadzonego biznesu gastronomicznego (wysoki i niski sezon).
  • Możliwość dostarczenia odpowiedniego systemu uzdatnienia wody do oferowanej w ramach oferty Rental Classeq zmywarki.

Początki firmy Classeq sięgają 1977 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Hixon, małej miejscowości w Anglii. Od 18.10.2017 r. firma produkuje swoje urządzenia w nowo otwartej przez właściciela marki Classeq, Pana Jurgena Winterhaltera, ultranowoczesnej fabryce zmywarek o powierzchni 3000 m2, zlokalizowanej w Beacon Business Park w miejscowości Stafford. Tam też znajduje się obecna siedziba firmy Classeq (https://www.classeq.co.uk/). Od 2004 roku marka jest częścią grupy Winterhalter, a od 2006 roku obecna jest również w Polsce. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej jakości urządzeniom i profesjonalizmowi, uznawana jest za lidera w dziedzinie produkcji zmywarek dla gastronomii, przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jako że pozycja firmy na rynku jest już mocno ugruntowana, produkty Classeq stanowią wyposażenie lokali gastronomicznych nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Roczna produkcja urządzeń to nawet 20 000 sztuk.

Zmywarki firmy Classeq są dostarczane do krajów Europy, Australii, Azji i Ameryki Południowej. We wszystkich tych lokalizacjach posiada swoje reprezentacje, które czuwają nad poprawnością funkcjonowania ich systemów bezpośrednio u odbiorców. Klienci doceniają niezawodność i solidność produktów marki, co pozwala im osiągać najlepsze rezultaty w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny zmywanych w ich lokalach naczyń i szkła.

Classeq Polska Sp. z o.o.ul. Trakt Brzeski 62 B, 05-077 Warszawa – Wesoła
Telefon: +48 22 813 03 25 / 507 144 947, Email: [email protected]www.classeq.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.