Ruszył Qubus Hotel Katowice

0
862
Fot.: FB - Hotel Qubus Katowice

Katowice wzbogaciły się o nową perełkę w hotelarskiej koronie miasta – Qubus Hotel Katowice. 30 listopada odbyło się uroczyste otwarcie tego obiektu, który już od 1 grudnia gości pierwszych odwiedzających. Hotel, będący 12. obiektem w portfolio polskiej sieci Qubus Hotel, wyróżnia się oryginalną architekturą i designerskim wnętrzem, za co odpowiada Pracownia Architektoniczna Czora&Czora oraz studio architektury wnętrz MIXD.

Zlokalizowany w samym sercu Katowic, hotel oferuje 97 pokojów, których design nawiązuje do lokalnych tradycji oraz trendów ekologicznych, odzwierciedlając dążenie marki do zapewnienia gościom wysokiej jakości usług. Szymon Przydworski, Dyrektor Qubus Hotel Katowice, wyraził swoją radość z powrotu marki do miasta i podziękował wszystkim zaangażowanym w realizację projektu, od władz miasta po pracowników i współpracowników.

Fot.: Materiały prasowe MIXD

Inwestycję prowadziła firma Hotel Inwest, która wspólnie z projektantami z Pracowni Architektonicznej Czora&Czora i MIXD, udało się stworzyć obiekt, który jest hołdem dla polskiego designu. Piotr Kalinowski z MIXD podkreśla, że wnętrza hotelu mają odzwierciedlać klasyczne elementy wyposażenia polskich domów, jednocześnie będąc na wskroś nowoczesnymi i spełniającymi standardy czterogwiazdkowego hotelu.

Projekt Qubus Hotel Katowice stanowi ciekawy przykład na to, jak można łączyć tradycję z nowoczesnością, tworząc miejsca nie tylko funkcjonalne, ale i pełne charakteru. Otwarcie tego hotelu to nie tylko dobra wiadomość dla lokalnej gospodarki, ale również dla turystów i biznesmenów szukających wyjątkowego miejsca pobytu w sercu Śląska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.