Royal Tulip Warsaw Apartments zdobył I nagrodę w konkursie World Architecture Festival 2023

0
595
Fot.: Materiały prasowe Unique Hotels

Projekt wnętrz Royal Tulip Warsaw Apartments zdobył I nagrodę w prestiżowym konkursie World Architecture Festival 2023 w kategorii INSIDE – Hotels . Podczas finałowej Gali konkursu w Singapurze nagrodę odebrali osobiście Magda Fedorowicz – Boule i Anna Federowicz z Pracowni Tremend oraz Rafał Kincer, CEO Unique Apartments Warszawa, operatora obiektu.

World Architecture Festival to jedno z najbardziej renomowanych wydarzeń w dziedzinie architektury na świecie, gromadzące przedstawicieli znamienitych  pracowni projektowych
z różnych krajów. Samo dostanie się na konkursową „krótką listę” jest znaczącym wyróżnieniem.

Projekt, stworzony przez zespół architektów firmy Tremend, projektantów oraz specjalistów z branży na zlecenie Marvipol Development SA, został doceniony przez międzynarodowe jury za kreatywność, oryginalność oraz wyjątkowy sposób integrowania designu, założonego budżetu z unikalnym charakterem Royal Tulip Warsaw Apartments. To zaszczytne wyróżnienie potwierdza doskonałość projektu wnętrz, który połączył luksus, innowację i funkcjonalność oraz estetykę, która wpisuje się w obecne światowe trendy.

Nagroda w konkursie World Architecture Festival 2023 to potwierdzenie, że Royal Tulip Warsaw Apartments nie tylko spełnia, ale przewyższa najwyższe światowe standardy w dziedzinie architektury wnętrz – mówi Rafał Kincer, General Manager RTWA. Zwycięstwo w konkursie World Architecture Festival 2023 jest motywacją do dalszego doskonalenia i utrzymania najwyższych standardów jakości. To nie tylko sukces naszej inwestycji, to sukces całej społeczności, która od samego początku wierzyła w potencjał Royal Tulip Warsaw Apartments. Świętujemy dzisiaj zdobycie szczytu światowego designu, ale jednocześnie wiemy, że to już czas na kolejne wyzwania i jeszcze więcej spektakularnych projektów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.