Royal Tulip Warsaw Apartments i jego nowy zespół

0
1881
Fot.: Royal Tulip Warsaw Apartments

Późną wiosną swoich pierwszych Gości przyjmie nowy obiekt na turystycznej mapie stolicy. Royal Tulip Warsaw Apartments to sentymentalna podróż po Warszawie z XX wieku, a jego wnętrza mają zachęcać do spacerów po mieście i odkrywania miejsc symbolicznie zaklętych w murach aparthotelu.

Na czele zespołu otwierającego obiekt, obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego, stanął Rafał Kincer – Manager z wieloletnim doświadczeniem na rynku hotelarskim. Informowaliśmy o tym kilka dni temu tutaj. Związany z polskim rynkiem gościnności od 2004 roku jako Dyrektor Operacyjny, a następnie Prezes sieci Hoteli Diament oraz Dyrektor Operacyjny w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, a od 2018 Doradca Zarządu ds. hotelowych w spółce Marvipol, Developera Projektu Royal Tulip Warsaw Apartments. Prywatnie pasjonat ultramaratonów górskich.

Funkcję Zastępcą Dyrektora Generalnego ds. Hotelowych objął Marcin Kuciński. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem Turystycznym, rozpoczął swoją przygodę z hotelarstwem w Hotelu Gromada Okęcie. W kolejnych latach rozwijał swoje kompetencje w Hotelu Courtyard by Marriott, a ostatnie 5 lat związany był z butikowym hotelem Indigo Warsaw Nowy Świat na stanowisku Operations Managera. W wolnym czasie uwielbia gotować, jeździć na rowerze i podróżować.

Za sprzedaż i marketing odpowiadać będzie Sabina Kowalkow – Paśnik, przez ostatnie lata związana z Arche Hotele jako Dyrektor Centralnego Działu Sprzedaży, a następnie Dyrektor Generalna Arche Hotel Lublin. Doświadczenie w branży zdobywała w polskich i zagranicznych sieci hotelarskich – od Działu Sprzedaży hotelu Holiday Inn (obecnie Mercure Warszawa) do stanowiska Członka Zarządu w Platan Hotels & Resorts (właściciela obiektów Klub Mila oraz Aries). Jej największą pasją są podróże, a prywatnie jest event managerem we własnym domu, do którego często zaprasza Gości.

Aneta Piętka, jako Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Gastronomi, zarządzać będzie unikalnym konceptem gastronomicznym oraz częścią konferencyjno – bankietową. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w warszawskim hotelu InterContinelatal, aby później kontynuować pracę w Mercure Warszawa Fryderyk Chopin. Na dłużej zatrzymała się zawodowo w Sofitel Warsaw Victoria, gdzie przeszła ścieżkę od Kierownika Baru do Dyrektora Działu Bankietów. Prywatnie Mama, hobbystycznie wedding plannerka i miłośniczka odpoczynku na Mazurach i Kaszubach.

Obowiązki Szefa Kuchni powierzono Tomaszowi Koprowskiemu, absolwentowi warszawskiej szkoły gastronomicznej przy ulicy Poznańskiej. Pierwsze kroki na swojej zawodowej ścieżce stawiał w Warsaw Marriott, a przez ostatnie 7 lat rozwijał swój talent kulinarny jako Szef Kuchni w Hotelu Sofitel Grand Sopot. Gotował również w Afryce oraz południowej Europie, goszcząc przy swoim stole sławnych polityków, notabli z całego świata oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet. Prywatnie dumny Tata swojej córki i fan wschodnich sztuk walki.

Otwarcie Royal Tulip Warsaw Apartments planowane jest w II kwartale 2022. Obiekt z 312 apartamentami w standardzie 5*, dodatkowo zaoferuje swoim Gościom nowatorską koncepcję gastronomiczną, przestrzeń konferencyjno – biurową, a także profesjonalnie wyposażony klub fitness oraz ekskluzywne SPA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.