Roślinne zamienniki mięsa w ofercie Meet & Fit i 7 Street

0
910
Fot.: Materiały prasowe Meet & Fit i 7 Street

W sieciach Meet & Fit i 7 Street dostępne są już roślinne burgery „Crispy No Chicken” i nuggetsy „Jak Nurggetsy” o smaku kurczaka od The Vegetarian Butcher, marki która jest częścią Unilever.

Nowe nuggetsy w chrupiącej panierce, smakują zupełnie jak byłyby zrobione z mięsa kurczaka, ale są w 100 % wegańskie. Również burger swoim smakiem i strukturą smakuje do złudzenia jak burger z kurczaka. Podjęliśmy się tego kroku w odpowiedzi na potrzeby naszych konsumentów, którzy nie jedzą mięsa lub chcą ograniczyć jego spożywanie, nie tracąc przy tym smaku kurczaka. Dzięki roślinnym składnikom, ziołom i przyprawom zachwycają naszych gości, w tym nawet koneserów drobiu.

Nuggetsy, które można kupić solo lub w zestawie niczym nie ustępujące pod względem tekstury i smaku mięsu zwierzęcemu. Burger z kotletem „Crispy No Chicken” jest jednym z najlepiej sprzedających się roślinnych burgerów w obydwu markach. Od pierwszego dnia cieszą się ogromną popularnością wśród naszych gości, a co za tym idzie odnotowujemy coraz większą sprzedać co oznacza, że konsumenci polecają sobie nawzajem.

The Vegetarian Butcher narodził się z miłości do… smaku mięsa, które Jaap Korteweg kochał. Pochodził z tradycyjnej rodziny farmerów, od dziewięciu pokoleń zajmującej się prowadzeniem gospodarstw. Zawiedziony i rozgoryczony procesem hodowli zwierząt i produkcji mięsa, postanowił zostać wegetarianinem, wierząc, że nie musi to oznaczać rezygnacji z ukochanych smaków. Marzył o stworzeniu produktów, które będą cechować się idealnym mięsnym smakiem, ale bez konieczności wykorzystywania zwierząt. Przez wiele lat pracował z producentami białka roślinnego, naukowcami i szefami kuchni nad innowacyjną recepturą.

Wegetariańskie i wegańskie mięso roślinne The Vegetarian Butcher perfekcyjnie oddaje smak, zapach i teksturę mięsa zwierzęcego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.