Roślinne zamienniki mięsa w ofercie Meet & Fit i 7 Street

0
313
Fot.: Materiały prasowe Meet & Fit i 7 Street

W sieciach Meet & Fit i 7 Street dostępne są już roślinne burgery „Crispy No Chicken” i nuggetsy „Jak Nurggetsy” o smaku kurczaka od The Vegetarian Butcher, marki która jest częścią Unilever.

Nowe nuggetsy w chrupiącej panierce, smakują zupełnie jak byłyby zrobione z mięsa kurczaka, ale są w 100 % wegańskie. Również burger swoim smakiem i strukturą smakuje do złudzenia jak burger z kurczaka. Podjęliśmy się tego kroku w odpowiedzi na potrzeby naszych konsumentów, którzy nie jedzą mięsa lub chcą ograniczyć jego spożywanie, nie tracąc przy tym smaku kurczaka. Dzięki roślinnym składnikom, ziołom i przyprawom zachwycają naszych gości, w tym nawet koneserów drobiu.

Nuggetsy, które można kupić solo lub w zestawie niczym nie ustępujące pod względem tekstury i smaku mięsu zwierzęcemu. Burger z kotletem „Crispy No Chicken” jest jednym z najlepiej sprzedających się roślinnych burgerów w obydwu markach. Od pierwszego dnia cieszą się ogromną popularnością wśród naszych gości, a co za tym idzie odnotowujemy coraz większą sprzedać co oznacza, że konsumenci polecają sobie nawzajem.

Reklama

The Vegetarian Butcher narodził się z miłości do… smaku mięsa, które Jaap Korteweg kochał. Pochodził z tradycyjnej rodziny farmerów, od dziewięciu pokoleń zajmującej się prowadzeniem gospodarstw. Zawiedziony i rozgoryczony procesem hodowli zwierząt i produkcji mięsa, postanowił zostać wegetarianinem, wierząc, że nie musi to oznaczać rezygnacji z ukochanych smaków. Marzył o stworzeniu produktów, które będą cechować się idealnym mięsnym smakiem, ale bez konieczności wykorzystywania zwierząt. Przez wiele lat pracował z producentami białka roślinnego, naukowcami i szefami kuchni nad innowacyjną recepturą.

Wegetariańskie i wegańskie mięso roślinne The Vegetarian Butcher perfekcyjnie oddaje smak, zapach i teksturę mięsa zwierzęcego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.