Nowy hotel w Krakowie otwarty!

0
1773
Fot.: https://www.warszauer.com/hotel

Tydzień temu w Krakowie otworzył się nowy butikowy hotel Warszauer. To niewielki obiekt o niebanalnym wystroju i nietypowych jak na hotel rozwiązaniach.

„Po części wciągająca gościnność z indywidualną ofertą przygotowaną dla każdego gościa, a częściowo kameralny zaułek w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie. Dzięki niewielkiej liczbie pokoi Warszauer zapewni Ci całkowitą prywatność i wyjątkowe doznania estetyczne. Każdy pokój jest unikatowy i indywidualnie zaprojektowany. Niektóre z pokoi posiadają przestronne tarasy. Do dyspozycji gości pozostaje przestronna Śniadaniarnia, która zaprasza gości na zdrowe śniadania w formie a la carte oraz taras , gdzie można wypić poranną kawę lub delektować się staranie wyselekcjonowanym winem.” – możemy przeczytać na stronie obiektu.

Recepcja, co może być zaskoczeniem, nie pracuje 24 godziny na dobę, ale tylko w określonym przedziale czasowym. Poza godzinami jej pracy goście mogą meldować się samodzielnie przy pomocy specjalnej aplikacji.

Reklama

Obiekt dysponuje całym przekrojem pokoi, począwszy od Small Deluxe, przez Apartament, aż po Penthouse. Ceny pokoi wahają się pomiędzy 405, a 1341 PLN za noc. Inwestorzy położyli bardzo duży nacisk na wystrój wnętrz, gdzie wykorzystano „perełki światowego designu”.

„Wierzymy, że siła tkwi w szczegółach. Od niestandardowych mebli po lokalne dzieła sztuki, wszystkie materiały, kolory i tekstury tworzą to miejsce. W każdym pokoju znajdziesz perełki światowego designu…”.

W obiekcie dla gości serwowane są śniadania a la carte. Ma to zapewnić jakość, sezonowość i to, że produkty pochodzą od lokalnych dostawców. „Śniadaniarnia, która zaprasza gości na zdrowe śniadania w formie a la carte, powstała z myślą, aby docenić jakość i sezonowość produktów. W ten sposób dziękujemy lokalnym rolnikom i producentom za ich ciężką pracę. W zamian otrzymujemy świeże i ekologiczne specjały.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!