Profitroom i The Hotels Network – nowe partnerstwo w branży hotelarskiej

0
576
Fot.: Materiały prasowe Profitroom

Profitroom ogłosił swój nowy związek z firmą technologiczną The Hotels Network. Partnerstwo ma na celu zapewnienie polskim hotelarzom jeszcze większej sprzedaży bezpośredniej dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

The Hotels Network to dynamicznie rozwijająca się hiszpańska firma technologiczna, która pracuje z ponad 16 tysiącami hoteli na całym świecie. Celem platformy jest zwiększenie konwersji, co oznacza większą ilość osób, które odwiedzają strony internetowe hoteli i decydują się na dokonanie rezerwacji bezpośrednio na stronie hotelu. The Hotels Network oferuje narzędzia, takie jak porównywarki cen na różnych kanałach sprzedaży czy podsumowania hotelowych recenzji, które pomagają w tym procesie.

Anna Harris, Chief Growth Officer w Profitroom, podkreśla: „Naszą misją jest zwiększanie przychodów z kanału direct. Dlatego kluczowym był dla nas podjęcie współpracy z The Hotels Network. Dzięki efektowi synergii naszych narzędzi hotelarze będą w stanie generować jeszcze więcej rezerwacji.”

The Hotels Network wykorzystuje techniki uczenia maszynowego do przewidywania zachowań użytkowników i personalizowania zarówno wiadomości, jak i ofert pobytowych dla potencjalnych gości. Juanjo Rodriguez, założyciel The Hotels Network, dodaje: „Partnerstwo THN i Profitroom oferuje wyjątkowo kompleksowe rozwiązanie, które wykorzystuje moc technologii maszynowej do wzmocnienia kanału bezpośredniego hoteli. Dzięki personalizacji całego procesu rezerwacji online i zwiększeniu współczynników konwersji jesteśmy w stanie wpłynąć na doświadczenie online gościa i tym samym zwiększyć przychody hoteli. To wyjątkowe partnerstwo dostarcza klientowi unikatowej wartości z obu stron, jako że nasz wspólny cel to wznieść branżę hotelarską na całkowicie nowy poziom.”

Obie firmy, zarówno Profitroom, jak i The Hotels Network, są nagradzane w konkursach branżowych, co podkreśla ich innowacyjność i wysoką jakość rozwiązań. Szczegółowe informacje o The Hotels Network można znaleźć na stronie https://thehotelsnetwork.com/, a o Profitroom na stronie https://www.profitroom.com/pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.