Czy warto tworzyć animacje na Facebook-u?

0
1238
Facebook daje obecnie duże możliwości dotarcia do klienta, a niemal każda firma ma swoją stronę Fanpage. Dzięki temu można na bieżąco informować obserwatorów o nowinkach, dodawać zdjęcia, opisy, promocje.

Mimo, że zdjęcia przykuwają wzrok to jednak przestały być atrakcyjną i przede wszystkim skuteczną formą reklamy, która wyróżnia się na tle innych. Coraz trudniej skupić zainteresowanie klienta o którego wszelkimi metodami walczą firmy. Tym bardziej, że wokół zalewają nas kolorowe, niemalże identyczne plakaty, reklamy, zdjęcia. Trzeba wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom ludzi i zrobić krok w ich stronę. Przyciągnąć, zainteresować, zaimponować. Liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. A czasem to właśnie ten szczegół może zaważyć na powodzeniu, zatrzymaniu się i skupieniu uwagi na profilu. Żyjemy w czasach gdzie multimedia pochłonęły tradycyjne zdjęcie, potrzeba nam coraz więcej bodźców żebyśmy coś zauważyli, dostrzegli.

Animacja na facebooka lub film w tle na Fanpage na Facebooka. To stało się już rewolucją! Zamiast kolejnego statycznego obrazu krótka, ale bardzo interesująca, intensywna, dynamiczna animacja lub film. Ta forma wygrywa tym, że jest jeszcze mało powszechną, nieograną a dzięki temu bardzo zauważalną i budzącą zainteresowanie. Zrobiona profesjonalnie i nowocześnie gwarantuje sukces, zwiększenie zainteresowania profilem na Facebooku, a co za tym idzie zwiększenie zainteresowania produktem lub usługą.

Każda sekunda filmu jest dopracowana i nieprzypadkowa. Dzięki temu czas trwania filmu jest maksymalnie wykorzystany na pokazanie zalet i promocję marki. A odpowiednio wykorzystany i dobrze wyeksponowany film promocyjny na pewno przełoży się sukces firmy.

FB_headline_MPKiWcrop from Simple Frame on Vimeo.

https://simpleframe.pl/facebook-2/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.