Europlan operatorem Motlava Hotel w Gdańsku

0
764
Fot.: www - Motlava Hotel

Icon RE, firma inwestycyjna specjalizująca się w nieruchomościach, ogłosiła plany rozpoczęcia budowy Motlava Hotel w Gdańsku. Prace mają rozpocząć się w czwartym kwartale 2023 roku. Obiekt, który będzie działał pod globalnym szyldem, składać się będzie z 125 apartamentów inwestycyjnych. Zarządzaniem nieruchomością zajmie się Europlan, operator z wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej.

Motlava Hotel zostanie zbudowany przy ul. Żabi Kruk 4 w Gdańsku. Planowany termin zakończenia budowy to trzeci kwartał 2025 roku. Obiekt powstanie na działce typu greenfield, co oznacza, że jest to teren niezabudowany, niezanieczyszczony i nieobciążony infrastrukturą.

Przedsprzedaż 125 apartamentów o powierzchniach od 17 mkw. do 36 mkw. już się rozpoczęła. Ceny lokali z wyposażeniem i fit-outem zaczynają się od 20 tys. zł netto. Fit-out to termin używany w branży nieruchomości do opisania procesu wykończenia wnętrz budynków, które są gotowe do użytku.

Hotel będzie miał miejski, biznesowy charakter. Oprócz restauracji z barem i parkingiem podziemnym na 18 miejsc, nie zaplanowano w nim żadnych dodatkowych udogodnień. To oznacza, że hotel będzie skierowany głównie do osób podróżujących służbowo lub turystów, którzy cenią sobie wygodę i prostotę.

Operator wynajmu, Europlan, ma doświadczenie w zarządzaniu hotelami. Firma przeprowadziła wiele projektów, w tym zakup hotelu Centrum Kongresowe Gromada w Krakowie, który dysponuje 220 pokojami. Ten obiekt, po modernizacji, został otwarty pod 4-gwiazdkową marką Metropolo by Golden Tulip w grudniu 2018 r.

Icon RE realizuje projekty deweloperskie w sektorze mieszkaniowym, biurowym i handlowym zarówno w Polsce, jak i w wybranych krajach Europy.

Fot.: www – Motlava Hotel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.