PLL LOT wznowiło połączenie Warszawa – Rzym

0
639
Fot.: Materiały prasowe Polskie Linie Lotnicze LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły wznowienie codziennych lotów z Warszawy do Rzymu. Pierwszy rejs na tej trasie odbył się 30 października 2023 r. z Lotniska Chopina w Warszawie na Lotnisko Rzym-Fiumicino.

Michał Grobelny, który rozpoczął swoją karierę w branży hotelarskiej w 2002 r., został mianowany Dyrektorem Generalnym hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie. W ciągu swojej kariery, Grobelny zdobywał doświadczenie w różnych obiektach Radisson Hotel Group, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Samoloty na trasie Warszawa – Rzym będą operowane przez nowoczesne maszyny Boeing 737 MAX 8. Czas lotu wynosi 2 godziny i 10 minut. W związku z wprowadzeniem nowego połączenia, PLL LOT dokonało zmian w rozkładzie lotów z Radomia, przenosząc czwartkowe rejsy na Lotnisko Chopina.

Rzym, jako jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy, przyciąga wielu turystów, w tym Polaków. Federico Scriboni, dyrektor ds. rozwoju działalności lotniczej Lotniska Rzym-Fiumicino, podkreślił znaczenie trasy Rzym – Warszawa dla relacji między Polską a Włochami.

W ramach strategii rozwoju, PLL LOT wprowadza również inne nowe trasy, takie jak połączenie z Rzeszowa do Mediolanu oraz z Wrocławia do Seulu. Bilety na połączenie Warszawa – Rzym są już dostępne w sprzedaży, z cenami zaczynającymi się od 449 zł w obie strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.