Nowa restauracja Da Grasso w Zatorze

0
1175

Da Grasso, największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, ogłosiła otwarcie kolejnego lokalu. Tym razem do rodziny „Przyjaciół od Pizzy” dołączyła miejscowość Zator. Start działalności zaplanowano na 21 września. Nowa restauracja Da Grasso będzie zlokalizowana na Rynku 9. To już 19 lokal sieci dostępny w województwie małopolskim.

Mieszkańcy Zatoru będą mogli skorzystać z szerokiego menu dostępnego w restauracji. Wśród propozycji znajdują się tradycyjne pizze, sałaty, lasagne, burgery w atrakcyjnych zestawach oraz startery (m.in. Quesadilla, frytki, pieczywo czosnkowe).

– Cieszymy się, że na mapie Da Grasso pojawiła się kolejna lokalizacja. Od lat konsekwentnie realizujemy plan nowych otwarć, proponując potencjalnym franczyzobiorcom transparentne i atrakcyjne zasady współpracy. Jestem przekonana, że lokal w Zatorze zyska szerokie grono zadowolonych klientów – komentuje Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych Da Grasso.

Nowa restauracja Da Grasso będzie dostępna dla klientów 7 dni w tygodniu w następujących godzinach:
• poniedziałek-czwartek – 11:00-22:00;
• piątek-sobota – 11:00-23:00;
• niedziela – 12:00-22:00.

Da Grasso funkcjonuje na polskim rynku od 1996 r. Obecnie obejmuje blisko 200 lokali w 140 miastach w całym kraju. Wysoką pozycję wśród pizzerii potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W 2021 r. jako jedyny przedstawiciel branży HoReCa sieć otrzymała prestiżową statuetkę Mobile Trends Awards w kategorii „Serwis mobilny/RWD”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.