Pasibus w Opolu z ofertą specjalną „Wypasik”

0
1151

Opolscy fani marki Pasibus jako pierwsi w Polsce mogą spróbować trzech zupełnie nowych burgerów w mniejszych rozmiarach. To propozycja na tzw. mniejszy głód dostępna w ramach oferty specjalnej „Wypasik”, którą marka właśnie testuje w swoim opolskim lokalu w galerii handlowej Solaris Center.

W ofercie „Wypasik” dostępnej jedynie w opolskim Pasibusie znalazły się trzy zupełnie nowe burgery w mniejszych rozmiarach: najbardziej klasyczny Classic Pasik z dodatkiem ogórka kiszonego i cebuli, Cheese Pasik z serem cheddar i sosem pomidorowo-bazyliowym oraz ostrzejszy Jalapeno Pasik z papryczkami jalapeno. Każdy z mniejszych burgerów przygotowywany jest w maślanej bułce, która również nie jest dostępna w standardowej ofercie.

Burgery z oferty „Wypasik” mają wyjątkowo przystępne ceny – kosztują 9 zł, a w zestawie z małymi frytkami lub wybranym napojem – 12 zł.

Oferta „Wypasik” została wprowadzona testowo w lokalu Pasibus w Opolu. Jeśli okaże się sukcesem, to wkrótce pojawi się również w burgerowniach w innych miastach.

Pasibus to popularna sieć burgerowni, która wywodzi się z Wrocławia, gdzie zaczynała swoją działalność od popularnego foodtrucka. Obecnie restauracje sieci znajdują się już w jedenastu miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Pasibus w Opolu to jeden z sześciu lokali marki stworzonych we współpracy z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. Współpraca trwa od kwietnia br., w sumie w jej ramach planowane jest otwarcie kilkudziesięciu lokali.

Więcej informacji: Pasibus.pl | Pasibus na Facebooku

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.