Nowa lokalizacja Carat Kebab w Żyrardowie

0
1003
Fot.: Materiały prasowe 7 Street Łukasz Błażejewski

W lutym tego roku, firma „7 Street Łukasz Błażejewski” wprowadziła na rynek nową markę – Carat Kebab – Sheesha Bar. Pierwszy lokal tej marki został otwarty w Elblągu, a teraz otwiera drugi lokal w Żyrardowie.

W sierpniu 2023 roku, przy ul. Izy Zielińskiej 21B w Żyrardowie, otwarto kolejny lokal Carat Kebab. Lokal mieści się w wolnostojącym budynku i oferuje 25 miejsc siedzących. Na zewnątrz lokalu znajduje się plac z ogródkiem letnim.

Menu i składniki

W menu Carat Kebab dostępne są różne rodzaje kebabów, w tym kebab z mango, kebab z sosem malinowym i kebab z dresingiem orzechowym. Składniki mięsne to mielona wołowina, całe płaty baraniny i kawałki kurczaka, z których 70% to udka, a 30% to pierś. Dla wegetarian i wegan dostępny jest roślinny kebab.

Pieczywo i sosy

Pieczywo używane w Carat Kebab pochodzi z małej, rodzinnej piekarni, która wypieka chleb według tureckiej receptury. Wszystkie sosy są przygotowywane na miejscu, bez użycia gotowych produktów. W ofercie są różne sosy, w tym miętowy, chili-malina i dressing orzechowy.

Kebab w Carat Kebab można zamówić w tradycyjnym lavash, tureckim pieczywie lub w bowlu z dodatkiem frytek. Firma planuje kolejne otwarcia w najbliższych miesiącach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.