Paco Pérez poprowadzi nową restaurację w Gdańsku

0
665

Restauracja ARCO w Gdańsku zostanie otwarta na 34 piętrze najwyższego budynku w Polsce Północnej już 16 listopada! ARCO prowadzić będzie Paco Pérez – zdobywca 5 gwiazdek Michelin, w którego restauracjach tworzone są małe dzieła sztuki kulinarnej przygotowywane na bazie regionalnych składników. Już niedługo będzie można spróbować dań, które zabiorą gości w podróż po smakach kuchni śródziemnomorskiej.

Ambicją Paco Péreza jest stworzenie restauracji, która skieruje uwagę miłośników sztuki kulinarnej na Miasto Gdańsk i całe Pomorze. Jednym z powodów wyboru właśnie Gdańska do stworzenia restauracji ARCO była wyjątkowa historia miasta i unikalny widok rozpościerający się z 33 piętra budynku Olivia Star. Szef kuchni pytany o to, co chce serwować w swojej restauracji odpowiada, że przede wszystkim szczęście.

Projekt wnętrz ARCO wyszedł spod kreski pracowni Tarruella Trenchs Studio, specjalizującej się w projektowaniu najbardziej wykwintnych i uhonorowanych gwiazdkami Michelin restauracji. Wystrój ARCO by Paco Pérez ma nawiązywać do słonecznej atmosfery śródziemnomorskiej w swoim najlepszym wydaniu.

Reklama

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.