Paco Pérez poprowadzi nową restaurację w Gdańsku

0
1418

Restauracja ARCO w Gdańsku zostanie otwarta na 34 piętrze najwyższego budynku w Polsce Północnej już 16 listopada! ARCO prowadzić będzie Paco Pérez – zdobywca 5 gwiazdek Michelin, w którego restauracjach tworzone są małe dzieła sztuki kulinarnej przygotowywane na bazie regionalnych składników. Już niedługo będzie można spróbować dań, które zabiorą gości w podróż po smakach kuchni śródziemnomorskiej.

Ambicją Paco Péreza jest stworzenie restauracji, która skieruje uwagę miłośników sztuki kulinarnej na Miasto Gdańsk i całe Pomorze. Jednym z powodów wyboru właśnie Gdańska do stworzenia restauracji ARCO była wyjątkowa historia miasta i unikalny widok rozpościerający się z 33 piętra budynku Olivia Star. Szef kuchni pytany o to, co chce serwować w swojej restauracji odpowiada, że przede wszystkim szczęście.

Projekt wnętrz ARCO wyszedł spod kreski pracowni Tarruella Trenchs Studio, specjalizującej się w projektowaniu najbardziej wykwintnych i uhonorowanych gwiazdkami Michelin restauracji. Wystrój ARCO by Paco Pérez ma nawiązywać do słonecznej atmosfery śródziemnomorskiej w swoim najlepszym wydaniu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.