Ostatni moment na zgłoszenie propozycji do konkursu „The Best Innovation” – nie czekaj!

0
815
Wielkimi krokami zbliża się termin nadsyłania zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu „The Best Innovation” dedykowanego producentom oraz dystrybutorom produktów i usług w sektorze HoReCa. Najciekawsza propozycja zostanie nagrodzona atrakcyjnym pakietem sponsorskim .

Organizowany w ramach branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting konkurs „The Best Innovation” to nie tylko sposobność do zaprezentowania szerokiej publiczności własnej, nowatorskiej koncepcji, ale również możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, wśród których znajdują się stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz prezentacja produktu lub usługi na głównej scenie. Zgłoś się już teraz i zawalcz o prestiżowe wyróżnienie!

Promocja nawet najciekawszego produktu czy najlepszej usługi jest niezwykle trudna. Właśnie dlatego wychodzimy z inicjatywą dla tych firm, które dostarczają innowacyjne rozwiązania dla sektora hotelarskiego i gastronomicznego, wszak to właśnie na nich opiera się rozwój tych branż. Konkurs „The Best Innovation” ma w swoim założeniu pomóc wypromować nowy produkt lub usługę.

Jeśli więc jesteś producentem lub dystrybutorem działającym w sektorze gastronomicznym – zgłoś się do konkursu i przekonaj organizatora, dlaczego Twój produkt / usługa jest innowacyjna i wyjątkowa. Spośród wszystkich zgłoszeń zespół Business Speed Dating wybierze najciekawsze pomysły i nagrodzi je pakietem sponsorskim, w skład którego wchodzi między innymi: bezpłatne stoisko, udział w spotkaniach z kupcami, możliwość prezentacji produktu na sali konferencyjnej podczas Gastro Meeting

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać drogą mailową lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy do udziału!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.