Odświeżona receptura deseru Panna Cotta od marki Debic

0
1272
Marka Debic wprowadziła na rynek nową, ulepszoną recepturę jednego z ulubionych deserów konsumentów – panna cotty. Teraz jest jeszcze bardziej kremowy i delikatniejszy, a jego smak jest tak domowy, że mógłby zadowolić nawet rodowitego Włocha. Odpowiada więc nie tylko na potrzeby szefów kuchni, ale przede wszystkim ich gości.

Debic wyznacza nie tylko nowe standardy w produkcji deserów, również jego asortyment znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych deserów w Europie (Ice cream – Parfait, Chocolate mousse, Café Gourmand, Fruit salad or fresh fruit, Tiramisu Pies, cakes, cheese cake Panna Cotta, Crème Brûlée, Crème Caramel, czy Fruit mousse). Sam produkt Panna Cotta jest drugim najlepiej sprzedającym się deserem marki, a sprzedaż wyrobów całej linii wzrasta średnio o 11% rocznie. Debic poprzez swoje produkty stara się ułatwić pracę szefów kuchni na każdym poziomie – od wygodnego, poręcznego opakowania, przez nowy, kremowy smak, poprzez zachowanie wysokiej marży dla restauratorów.

„Doskonale wiemy, jak skomplikowane potrafi być życie szefów kuchni. Z jednej strony bardzo dbają o jakość i smak serwowanych deserów i potraw. Dobierają tylko najwyższej jakości składniki, zwracają uwagę na szczegóły i ciągle chcą się rozwijać, chociażby ulepszając przepisy. Z drugiej, muszą pamiętać o tym, że prowadzą biznes jak każdy inny, czyli zwracać uwagę na ponoszone koszty. Łączenie tego to duże wyzwanie. Produkty marki Debic, takie jak Panna Cotta, zapewniają im w codziennej pracy inteligentne rozwiązanie – wygodę, dzięki której mogą rozwijać swoją kreatywność oraz lepszą jakość za tę samą cenę z zachowaniem doskonałej marży” – mówi Marian Piórkowski, Sales Manager Foodservice Poland & Baltics w firmie FrieslandCampina Foodservice Europe, producenta marki Debic.

Zmiana receptury to ukłon nie tylko w stronę szefów kuchni, ale przede wszystkim konsumentów. To oni mieli decydujący wpływ na jej ulepszenie. Goście restauracji szukają deseru, który oferuje przyjemne doznania dla kubków smakowych, z zachowaniem odpowiedniej konsystencji. Panna Cotta marki Debic jest bardziej kremowa i delikatniejsza dzięki wyższej zawartości tłuszczu oraz, zgodnie z oczekiwaniami, zawiera mniej żelatyny. Właściwości deseru pozostały niezmienione – można ubijać go w syfonie oraz dodawać różne składniki.

Więcej informacji na temat marki Debic można znaleźć na stronie internetowej www.debic.com/pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.