Gdański Hotel Grano z nową salą konferencyjną

0
768
Fot.: Materiały prasowe TrustUs

W połowie grudnia br. 4-gwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku udostępnił swoim gościom nowoczesną salę konferencyjno-eventową. Nowo oddana przestrzeń jest wynikiem współpracy inwestora, spółki Dekpol Deweloper, oraz sopockiej pracowni Ideograf. Realizacją wnętrz zajęła się natomiast spółka Trust Us z Warszawy.

Oddany w 2020 roku hotel podbił serca gości doskonałym designem, świetną lokalizacją i wyjątkową ofertą gastronomiczną. Jego oferta została właśnie uzupełniona o wielofunkcyjną salę konferencyjno-eventową. Analizując potencjał obiektu inwestor postanowił więc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom gości, przygotowując nowoczesną i wielofunkcyjną przestrzeń, która umożliwiłaby organizację różnego typu eventów. Jednym z jej atutów jest niezależność od całości obiektu, gdyż oferuje niezależne wejście z zewnątrz.

Nowopowstała sala konferencyjna w Hotelu Grano to odpowiedź na potrzeby gości nie tylko biznesowych, ale też indywidualnych – mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu w Grano Hotels. Jej nietuzinkowy design, nawiązujący stylem do dawnego Gdańska, daje możliwość kreacji eventu, który na pewno pozostanie naszym gościom w pamięci. W jej wnętrzach goście dostrzegą takie materiały jak naturalne drewno i autentyczna stara cegła.

Fot.: Materiały prasowe TrustUs

Wnętrza nowo powstałej sali eventowej zostały zaprojektowane przez sopocką pracownię Ideograf w taki sposób, aby kontrastowały z pozostałymi przestrzeniami hotelu, gdzie materiałami dominującymi są aluminium i kamień.

Głównym założeniem projektu było połączenie trzech wysokiej jakości materiałów – naturalnego kamienia, forniru i drewna, zachowując jednocześnie jak najwyższą funkcjonalność i atrakcyjny design – mówi Paulina Czurak-Czapiewska, właścicielka pracowni Ideograf. Wnętrza pełne są nawiązań do historycznej architektury Gdańska, gdzie odwzorowaliśmy historyczne sklepienia, a o dawnych dziejach miasta opowiadają liczne fotografie umieszczone na ścianach.

Wyraźną dominantą Sali jest natomiast naturalne drewno, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

Dla klienta biznesowego przystosujemy tę przestrzeń zarówno na nieduże elitarne szkolenie jak i większą konferencję – mówi Łukasz Pawlina. Natomiast dla gościa indywidualnego zapewnimy idealne miejsce do zorganizowania eleganckiego i stylowego wesela lub innej imprezy w rodzinnej atmosferze. Dopełnieniem każdego z tych eventów będzie kuchnia Restauracji Młyn oraz obsługa na najwyższym poziomie – podsumowuje.

Wnętrza nowej sali Hotelu Grano są kolejną wspólną realizacją Dekpol Deweloper i warszawskiej spółki Trust Us, specjalizującej się w realizacji wnętrz obiektów komercyjnych:

Nowo powstała sala eventowa Hotelu Grano jest kolejnym potwierdzeniem udanej współpracy z Dekpol Deweloper – mówi Daniel Ochońko, prezes zarządu Trust Us. Wcześniej mieliśmy przyjemność realizować hotelowe bistro „Młyn”, a także wnętrza gdańskiego Hotelu Number One, Hotelu Almond. Wnętrza nowej sali zostały zaprojektowane niejako „w kontrze” do pozostałych przestrzeni wspólnych hotelu – wśród wykorzystanych materiałów dominuje dębina oraz kamień naturalny. Znajdziemy tu również ryflowane panele, kasetonowy sufit oraz dekoracje okienne wykonane z materiałów typu blackout, umożliwiających pełne zaciemnienie sali na czas trwania eventu – podsumowuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.