Nowy lokal Costa Coffee w galerii handlowej Rondo Wiatraczna

0
430
Costa Coffee otworzyła nowy lokal w oddanym niedawno do użytku centrum handlowym Rondo Wiatraczna. To nie tylko pierwsza kawiarnia brytyjskiej sieci w dzielnicy Praga Południe, ale także całkowicie nowa koncepcja aranżacji wnętrza.

Lokal Costa Coffee doskonale wpisuje się w funkcje kompleksu łączącego lokale mieszkalne z galerią handlową oraz przestrzenią biurową. Wystrój kawiarni nawiązuje do stylistyki zlokalizowanego w tym miejscu od lat 70-tych Universamu Grochów, a więc pierwszego w historii stolicy wielkopowierzchniowego domu handlowego.

We wnętrzu kawiarni dominują dwa kolory – biel i czerń, oraz elementy wykonane z naturalnego drewna. Ponownie do współpracy przy projektowaniu wystroju restauracji zaproszono młode polskie artystki. Katarzyna Urban i Iga Ścibek skonstruowały grafikę nawiązującą do drzewa kawowca i procesu przygotowania kawy, opatrzoną hasłem: „Poczuj zapach naszej kawy”.

Reklama

Nowy obiekt Costa Coffee znajduje się na parterze modernistycznego kompleksu przy Grochowskiej. Powierzchnia całego lokalu liczy ok. 140 metrów kwadratowych i może pomieścić nawet do 48 gości. W sezonie letnim zostanie również zainstalowany ogródek zewnętrzny.Źródło: Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.