Nowy lokal Costa Coffee w galerii handlowej Rondo Wiatraczna

0
1114
Costa Coffee otworzyła nowy lokal w oddanym niedawno do użytku centrum handlowym Rondo Wiatraczna. To nie tylko pierwsza kawiarnia brytyjskiej sieci w dzielnicy Praga Południe, ale także całkowicie nowa koncepcja aranżacji wnętrza.

Lokal Costa Coffee doskonale wpisuje się w funkcje kompleksu łączącego lokale mieszkalne z galerią handlową oraz przestrzenią biurową. Wystrój kawiarni nawiązuje do stylistyki zlokalizowanego w tym miejscu od lat 70-tych Universamu Grochów, a więc pierwszego w historii stolicy wielkopowierzchniowego domu handlowego.

We wnętrzu kawiarni dominują dwa kolory – biel i czerń, oraz elementy wykonane z naturalnego drewna. Ponownie do współpracy przy projektowaniu wystroju restauracji zaproszono młode polskie artystki. Katarzyna Urban i Iga Ścibek skonstruowały grafikę nawiązującą do drzewa kawowca i procesu przygotowania kawy, opatrzoną hasłem: „Poczuj zapach naszej kawy”.

Nowy obiekt Costa Coffee znajduje się na parterze modernistycznego kompleksu przy Grochowskiej. Powierzchnia całego lokalu liczy ok. 140 metrów kwadratowych i może pomieścić nawet do 48 gości. W sezonie letnim zostanie również zainstalowany ogródek zewnętrzny.Źródło: Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.