Monika Michałek dyrektorem hotelu Moxy Airport Katowice w Pyrzowicach

0
1714
Znamy już głównodowodzącą długo wyczekiwanej na Śląsku inwestycji Chopin Airport Development. Monika Michałek będzie odpowiadać za otwarcie i zarządzanie powstającym obiektem przy katowickim lotnisku. Oddanie do użytku hotelu Moxy Airport Katowice w Pyrzowicach planowane jest na ten rok.

„Monika Michałek to wieloletni praktyk hotelowy o wysokim poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że zagwarantuje hotelowi Moxy Airport Katowice rozwój zgodnie z wysokimi standardami, które obowiązują w Chopin Airport Development. Przed panią Moniką ciekawy czas i misja w okresie pre-openingu. Przygotowanie obiektu do funkcjonowania oraz pomyślnego wprowadzenia hotelu na rynek a następnie zarządzanie Moxy Airport Katowice” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Prezes Chopin Airport Development

Michałek jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a w branży HoReCa działa już od 1996 roku, kiedy to dołączyła do działu marketingu i sprzedaży hotelu Novotel Katowice Centrum. Do Chopin Airport Development przechodzi po 22-letniej pracy dla międzynarodowej grupy hotelarskiej Accor. Na stanowisku Dyrektora zarządzała na Śląsku obiektami należącymi do grup Novotel, Ibis i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając m.in. za przeprowadzanie procesów zmiany marki.

Źródło: www.bielsko.biala.pl

Nowa dyrektor hotelu Moxy Airport Katowice była też wielokrotnie nagradzana w strukturach wewnętrznych. W 2006 roku otrzymała wyróżnienie za najwyższy w regionie południowym wzrost wskaźnika RevPar, zaś dwa lata później nagrodę za najlepsze wyniki w realizacji budżetu. Zarządzany przez Michałek hotel Ibis Zabrze został również uznany za najlepszy obiekt klasy ekonomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.