Monika Michałek dyrektorem hotelu Moxy Airport Katowice w Pyrzowicach

0
786
Znamy już głównodowodzącą długo wyczekiwanej na Śląsku inwestycji Chopin Airport Development. Monika Michałek będzie odpowiadać za otwarcie i zarządzanie powstającym obiektem przy katowickim lotnisku. Oddanie do użytku hotelu Moxy Airport Katowice w Pyrzowicach planowane jest na ten rok.

„Monika Michałek to wieloletni praktyk hotelowy o wysokim poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że zagwarantuje hotelowi Moxy Airport Katowice rozwój zgodnie z wysokimi standardami, które obowiązują w Chopin Airport Development. Przed panią Moniką ciekawy czas i misja w okresie pre-openingu. Przygotowanie obiektu do funkcjonowania oraz pomyślnego wprowadzenia hotelu na rynek a następnie zarządzanie Moxy Airport Katowice” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Prezes Chopin Airport Development

Michałek jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a w branży HoReCa działa już od 1996 roku, kiedy to dołączyła do działu marketingu i sprzedaży hotelu Novotel Katowice Centrum. Do Chopin Airport Development przechodzi po 22-letniej pracy dla międzynarodowej grupy hotelarskiej Accor. Na stanowisku Dyrektora zarządzała na Śląsku obiektami należącymi do grup Novotel, Ibis i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając m.in. za przeprowadzanie procesów zmiany marki.

Źródło: www.bielsko.biala.pl

Nowa dyrektor hotelu Moxy Airport Katowice była też wielokrotnie nagradzana w strukturach wewnętrznych. W 2006 roku otrzymała wyróżnienie za najwyższy w regionie południowym wzrost wskaźnika RevPar, zaś dwa lata później nagrodę za najlepsze wyniki w realizacji budżetu. Zarządzany przez Michałek hotel Ibis Zabrze został również uznany za najlepszy obiekt klasy ekonomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj