Zamyka się PiwPaw Parkingowa?

3
15743

[VIDEO] Lokal PiwPaw Parkingowa kończy swoją działalność. Właściciel do końca miesiąca wyprzedaje wszystkie produkty i wyposażenie. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy, w której opowiada o swojej sytuacji.

Michał Maciąg z PiwPaw Parkingowa był właścicielem kilku lokali w Warszawie oraz Łodzi. W wyniku pandemii zmuszony był zamknąć po kolei wszystkie punkty. Ostatni, który został i funkcjonował pomimo zakazów był właśnie lokal przy ul. Parkingowej w Warszawie. To miejsce w ostatnim czasie wzbudzało wiele kontrowersji i skupiało uwagę zarówno gości restauracji jak i branży.

Przypomnijmy, że lokal był systematycznie odwiedzany przez policję, sanepid, a nawet służby skarbowe. Właściciel został oskarżony o sprzedaż alkoholu bez stosownych koncesji, ale także o atak na policjantów i stawianie czynnego oporu podczas interwencji.

Reklama

Z powodu problemów finansowych zmuszony został do zamknięcia również tego miejsca i w związku z tym wyprzedaje cały majątek. Zainteresowani mogą na miejscu kupić zarówno elementy wyposażenia ale i pozostały towar, który został w magazynie. Zobaczcie video, w którym o wszystkim opowiada Michał Maciąg.

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Do Anonim
    Jesteś debilem. Opowiedz nam jak wygląda twój dzień. Zaczynasz od mycia zębów czy nawalania się młotkiem po łbie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!