Nowa twarz w biurze zarządu Chopin Airport Development

0
1208
Były kierownik ds. rezerwacji w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto, Mariusz Kowacki, objął posadę Revenue Managera w Biurze Zarządu spółki Chopin Airport Development. Dla absolwenta Akademii Morskiej w Gdyni to istotny krok w zawodowej karierze.

Do tej pory Mariusz Kowacki związany był z siecią Orbis S.A. Swoją przygodę z hotelarstwem zaczął w 2005 roku w gdyńskim obiekcie tej marki, następnie piastował stanowisko kierownika ds. zarządzania przychodami w hotelach Novotel Gdańsk Marina, Novotel Gdańsk Centrum i Mercure Gdańsk Stare Miasto, aż przed trzema laty awansował do roli kierownika ds. rezerwacji. W tym czasie realizował strategię sprzedażową gdańskiego obiektu pod szyldem Mercure, zajmował się analizą wyników działalności tego hotelu oraz sprawował nadzór nad jakością i standardami świadczonych usług.

„Chopin Airport Development daje duże możliwości rozwoju osobistego. Cieszę się, że od dziś staję się częścią tego zespołu. Praca na stanowisku RM’a w Biurze Zarządu to duże wyzwanie, ale także satysfakcja w tworzeniu strategii firmy. CAD to miejsce, w którym będę mógł wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, a także nadal zdobywać doświadczenie przy realizacji nowych zadań i projektów w zakresie revenue management” – powiedział Mariusz Kowacki.

Chopin Airport Development to spółka będąca liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce, która jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi sieciami hotelowymi na świecie, takimi jak Marriott, Hilton, Best Western, czy IntercContinental Hotels Group.

CAD zarządza również wielokrotnie nagradzanym za jakość usług przylotniskowym hotelem Courtyard by Marriott w Warszawie. W 2013 roku spółka wybudowała w stolicy oraz w Gdańsku dwa obiekty pod marką Hampton by Hilton. Dwa lata później portfolio firmy zarządzanej przez Gheorghe Mariana Cristescu powiększyło się o trzygwiazdkowy Hotel Jurata, a w kwietniu b.r. dołączył do niego pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Polsce pod marką Renaissance. W 2017 CAD rozpoczęło też świadczenie usług cateringowych dla salonów Executive Lounge i VIP Line na terenie Lotniska Chopina.

„Nasza firma zyskała kolejnego wysokiej klasy fachowca. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie naszego Revenue Managera przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju spółki, a także pozwolą na osiągniecie wzrostu przychodów CAD” – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development.

Kowackiego czeka na nowym stanowisku intensywny okres, wszak jeszcze w tym roku Chopin Airport Development rozpoczyna kolejne dwie inwestycje. Pierwsza z nich dotyczy Hotelu Moxy, zlokalizowanego przy poznańskim lotnisku Ławica, który pierwszych gości przyjmie prawdopodobnie już pod koniec przyszłego roku. Obiekt w stolicy Wielkopolski będzie drugim hotelem Moxy w portfolio Chopin Airport Development. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 120 pokoi, sala spotkań oraz parking na 84 samochody.

Druga inwestycja to najnowocześniejszy w swojej klasie hotel Holiday Inn Express, który zostanie wybudowany przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka, nieopodal G2A Areny – jednego z najważniejszych centrów konferencyjnych w kraju. Podkarpacki obiekt również będzie dysponował pokojami w liczbie 120.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.