InterContinental Warszawa podniósł ceny za nocleg

0
836
Z opublikowanego niedawno raportu firmy Warimpex za ubiegły rok wynika, że obłożenie stołecznego hotelu InterContinental utrzymało się na poziomie 84%, natomiast średnia cena za pokój w euro zwiększyła się o 9%.

Spółka dewelopersko-inwestycyjna Warimpex jest w 50% dzierżawcą warszawskiego hotelu InterContinental. Sześć lat temu Warimpex i UBM Polska Sp. z o.o. sprzedały stołeczny hotel funduszowi inwestycyjnemu grupy DekaBank i podpisały umowę o dzierżawę, na mocy której obiekt będzie wynajmowany w zamian za stały czynsz i do 2027 roku prowadzony nadal pod szyldem InterContinental. W grudniu ubiegłego roku umowa dzierżawy i zarządzania została prolongowana o kolejnych 7 lat.

Źródło: warszawa.intercontinental.com

W tym miesiącu Warimpex postanowił również sprzedać spółki właścicielskie lub prowadzące hotele Andel’s w Łodzi i Krakowie, Vienna House Easy Angelo Katowice, Vienna House Easy Chopin Cracow oraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje.

Hotel InterContinental jest zlokalizowany w samym sercu stolicy Polski. To jeden z najwyższych budynków w Warszawie, który może pochwalić się unikalną, nowoczesną architekturą. Dla gości przygotowano 414 elegancko wyposażonych pokoi, w tym z 76 apartamentów długopobytowych, a także strefę Spa & Wellness oraz basen zlokalizowany na 43. piętrze z widokiem na panoramę miasta. Aktualne ceny noclegów zaczynają się od 624 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj