InterContinental Warszawa podniósł ceny za nocleg

0
1767
Z opublikowanego niedawno raportu firmy Warimpex za ubiegły rok wynika, że obłożenie stołecznego hotelu InterContinental utrzymało się na poziomie 84%, natomiast średnia cena za pokój w euro zwiększyła się o 9%.

Spółka dewelopersko-inwestycyjna Warimpex jest w 50% dzierżawcą warszawskiego hotelu InterContinental. Sześć lat temu Warimpex i UBM Polska Sp. z o.o. sprzedały stołeczny hotel funduszowi inwestycyjnemu grupy DekaBank i podpisały umowę o dzierżawę, na mocy której obiekt będzie wynajmowany w zamian za stały czynsz i do 2027 roku prowadzony nadal pod szyldem InterContinental. W grudniu ubiegłego roku umowa dzierżawy i zarządzania została prolongowana o kolejnych 7 lat.

Źródło: warszawa.intercontinental.com

W tym miesiącu Warimpex postanowił również sprzedać spółki właścicielskie lub prowadzące hotele Andel’s w Łodzi i Krakowie, Vienna House Easy Angelo Katowice, Vienna House Easy Chopin Cracow oraz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje.

Hotel InterContinental jest zlokalizowany w samym sercu stolicy Polski. To jeden z najwyższych budynków w Warszawie, który może pochwalić się unikalną, nowoczesną architekturą. Dla gości przygotowano 414 elegancko wyposażonych pokoi, w tym z 76 apartamentów długopobytowych, a także strefę Spa & Wellness oraz basen zlokalizowany na 43. piętrze z widokiem na panoramę miasta. Aktualne ceny noclegów zaczynają się od 624 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.