Hotel Meeting Camp: poznaj pełny program i zarejestruj się!

0
1046
Fot.: Horeca Business Club

Z radością ogłaszamy uruchomienie strony XIV edycji Hotel Meeting Camp, która odbędzie się 9 maja 2024 roku w przepięknym otoczeniu hotelu Kolumna Park niedaleko Łodzi. Konferencja, nosząca podtytuł „Help Yourself”, zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie pełne wartościowych treści, warsztatów i innowacji.

Na skróty:

Strona konferencji i bilety: Hotel Meeting Camp
Termin: 9-10 maja 2024
Lokalizacja: Hotel Kolumna Park k. Łodzi

Hotelarze na kozetce

Odwiedź naszą stronę, aby zapoznać się z pełnym programem, w tym z nowo wprowadzonym cyklem „Hotelarze na kozetce” – serią głęboko osobistych wywiadów z doświadczonymi hotelarzami, którzy podzielą się swoimi przełomowymi historiami życiowymi i zawodowymi, oraz odkryją przed nami metody, które pomogły im pokonać liczne wyzwania.

Warsztaty

Dodatkowo, w drugiej części konferencji, uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach edukacyjnych, od budowania marki osobistej na LinkedIn, przez rozwój pewności siebie, aż po strategie radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Umożliwi to wszystkim uczestnikom dostosowanie programu do własnych potrzeb i aspiracji zawodowych.

Sesja zdjęciowa dla każdego

Nie zapomnij również skorzystać z unikalnej możliwości profesjonalnej sesji zdjęciowej, która będzie dostępna dla wszystkich gości. Profesjonalne zdjęcie, które otrzymasz, będzie doskonałym materiałem do promocji Twojego profesjonalnego wizerunku.

Hotel Study Tour

A jako nowość w naszym programie, zapraszamy do udziału w Hotel Study Tour – niezwykłej wycieczce po najlepszych hotelach Łodzi, która odbędzie się dzień po konferencji. To doskonała okazja do zdobycia unikatowej wiedzy z pierwszej ręki od liderów hotelarstwa.

Bezpłatne bilety

Zachęcamy do rejestracji już dziś, aby skorzystać z najlepszej ceny – oferta jest ograniczona czasowo. Przygotowaliśmy również 30 bezpłatnych biletów dla tych, którzy zdecydują się na uczestnictwo w Business Speed Dating Online – szybkich spotkaniach biznesowych, które otworzą nowe możliwości współpracy z dostawcami produktów i usług.

Business Speed Dating Online i oferta dla dostawców

Dostawców produktów i usług serdecznie zachęcamy do współpracy i prezentacji swojej oferty w ramach Business Speed Dating Online. Jest to doskonała platforma, by pokazać, jak Wasze produkty czy usługi mogą wspierać hotelarzy w codziennym zarządzaniu ich obiektami. Aby dołączyć do grona wystawców i partnerów konferencji, odwiedźcie https://hotele.bsdpoland.pl/

Odwiedź naszą stronę Hotel Meeting Camp, poznaj wszystkich prelegentów i zarejestruj się, by stać się częścią tej wyjątkowej konferencji. Czekamy na Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.