IGHP i Harmony Hotels zacieśniają współpracę!

0
804

Porozumienie o współpracy Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz Fundacji Harmony Hotels zostało podpisane 6 września 2019 roku w Mikołajkach podczas XVI Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy.

Sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego Marcin Mączyński oraz prezes Fundacji Harmony Hotels Krzysztof Jędrocha podpisali Porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy znanymi w branży hotelarskiej organizacjami.

Fundacja Harmony Hotels wspiera polskie hotele niezależne w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku oraz tworzeniu wartości dodanej dla gości hotelowych. We współpracy z silnym partnerem, jakim jest IGHP, dopatrujemy się nie tylko pozytywnych efektów dla naszych hoteli członkowskich, ale również dla całej branży hotelarskiej, w której wspólnie funkcjonujemy – mówi Krzysztof Jędrocha, prezes zarządu Fundacji Harmony Hotels.

IGHP od 2003 roku jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Będąc najbardziej wpływową organizacją w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży.

Zawarte porozumienie ma na celu wykorzystanie atrybutów obu organizacji, które współdziałając w wielu istotnych projektach będą mogły jeszcze skuteczniej realizować wyznaczone cele na rzecz rozwoju i kształtowania pozytywnego wizerunku polskiego hotelarstwa – dodaje Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Porozumienie to istotny sygnał dla rynku hotelarskiego w Polsce. Odnosi się do szerokorozumianej współpracy w celu rozwoju obu organizacji. IGHP i Fundacja Harmony Hotels będą współpracować m.in. w zakresie prowadzonego procesu sądowego zaskarżającego tabele wynagrodzeń za korzystanie z utworów i przedmiotów praw autorskich i pokrewnych, współdziałania przy tworzeniu nowych regulacji i optymalnych rozwiązań dla branży turystycznej, a także współpracy ze środowiskiem naukowym i administracją państwową.

Porozumienie zostało zawarte w niecodziennej oprawie – podczas wieczornego rejsu statkiem wieńczącego Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, którego organizatorem po raz XVI była Fundacja Harmony Hotels od dwóch lat wspierana przez IGHP.

Od wejścia na pokład statku Gałczyński czuliśmy, że wydarzy się tutaj coś wyjątkowego i nie będzie chodziło jedynie o ogłoszenie wyników Regat. Niecodzienna atmosfera, galowa aranżacja zaskoczyły nas zaraz po powitaniu na czerwonym dywanie, a kiedy sekretarz generalny IGHP i prezes HPH dopłynęli do nas nieoczekiwanie na środku jeziora łodzią motorową, wszystko zaczęło układać się w całość – mówi Anna Wałęsa z załogi Art Hotel z Wrocławia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.