Accor publikuje wyniki finansowe za trzeci kwartał 2021 r.

0
381

W związku z ożywieniem branży w okresie letnim w Europie, na Bliskim Wschodzie i w obu Amerykach, Grupa Accor raportuje przychody w wysokości 589 mln euro za ten kwartał, co oznacza wzrost o 79% w porównaniu z trzecim kwartałem 2020 r.

RevPar poprawił się o 20 punktów procentowych w porównaniu do II kwartału 2021 r., co odzwierciedla silną aktywność latem. W tym kwartale Accor poszerzył globalne portfolio, otwierając 82 hotele oraz 10 000 pokoi, co oznacza wzrost systemu o 2,5% w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Sébastien Bazin, Chairman and Chief Executive Officer of Accor
„Trzeci kwartał 2021 r. przyniósł wzrost popytu. Nasza działalność była bardzo mocna tego lata w Europie, na Bliskim Wschodzie i w obu Amerykach, szczególnie regionach wypoczynkowych. Oczekujemy, że tendencje te utrzymają się do końca roku. Ludzie bardzo chętnie znowu podróżują. Wraz z tym wzrostem nasza wizja rozszerzonych usług gościnności polegająca na obsłudze gości poza ich pokojami hotelowymi, została potwierdzona przez przyspieszenie działań lifestylowych i rozrywkowych. Nasze zespoły są w pełni zmobilizowane do wspierania tego trendu poprzez wdrażanie nowych usług, takich jak: wprowadzenie karty płatniczej ALL we Francji oraz poprzez globalne kampanie komunikacyjne. Nasz duch zwycięstwa, w połączeniu ze ścisłą dyscypliną finansową, to filary, na których się opieramy i dzięki nim będziemy nadal poprawiać nasze wyniki.”

Reklama

Accor Wyniki Za III Kwartał 2021

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!