Neckermann Polska ma nowego Dyrektora Sprzedaży

0
1057
Grupa Neckermann Polska zatrudniła nowego Dyrektora Sprzedaży. Stanowisko to objął Artur Rezner, wcześniej związany z takimi firmami, jak Mouzenidis Travel i TUI. Jego głównym zadaniem będzie wzmocnienie sprzedaży agencyjnej oraz franczyzowej.

Rezner to człowiek z dużym doświadczeniem w branży. Wcześniej przez 12 lat był związany z TUI Poland, z krótkim rozbratem na pracę w biurze podróży BFC w latach 2013-14. Po tym okresie ponownie został ściągnięty do firmy z siedzibą przy ul. Domaniewskiej w Warszawie, gdzie starał się odbudowywać dobre relacje z niezależnymi agentami, a także rozwijał sieć sprzedawców współpracujących z TUI na umowach franczyzowych.

Pozyskanie tak doświadczonego specjalisty to dla Neckermanna świetna wiadomość.

„To duże wzmocnienie dla Neckermann Polska. Artur Rezner to doświadczony fachowiec, dobrze znający rynek i środowisko agencyjne. Cieszymy się na tę współpracę i wierzymy, że przyczyni się ona do wzmocnienia naszej sieci sprzedaży” – komentuje Maciej Nykiel, Prezes Neckermanna.

Ostatnim miejscem pracy Reznera było biuro Mouzenidis Travel, w którym zajmował się zarządzaniem i rozwojem sieci sprzedaży. Do zakresu jego obowiązków należały także współpraca ze spółkami niezależnymi, Public Relations i komunikacja z mediami.

W Neckermann Polska jego głównym zadaniem będzie rozwój sieci sprzedaży naziemnej – kontakty z agentami i rozbudowa sieci biur franczyzowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.