Neckermann Polska ma nowego Dyrektora Sprzedaży

0
352
Grupa Neckermann Polska zatrudniła nowego Dyrektora Sprzedaży. Stanowisko to objął Artur Rezner, wcześniej związany z takimi firmami, jak Mouzenidis Travel i TUI. Jego głównym zadaniem będzie wzmocnienie sprzedaży agencyjnej oraz franczyzowej.

Rezner to człowiek z dużym doświadczeniem w branży. Wcześniej przez 12 lat był związany z TUI Poland, z krótkim rozbratem na pracę w biurze podróży BFC w latach 2013-14. Po tym okresie ponownie został ściągnięty do firmy z siedzibą przy ul. Domaniewskiej w Warszawie, gdzie starał się odbudowywać dobre relacje z niezależnymi agentami, a także rozwijał sieć sprzedawców współpracujących z TUI na umowach franczyzowych.

Pozyskanie tak doświadczonego specjalisty to dla Neckermanna świetna wiadomość.

Reklama

„To duże wzmocnienie dla Neckermann Polska. Artur Rezner to doświadczony fachowiec, dobrze znający rynek i środowisko agencyjne. Cieszymy się na tę współpracę i wierzymy, że przyczyni się ona do wzmocnienia naszej sieci sprzedaży” – komentuje Maciej Nykiel, Prezes Neckermanna.

Ostatnim miejscem pracy Reznera było biuro Mouzenidis Travel, w którym zajmował się zarządzaniem i rozwojem sieci sprzedaży. Do zakresu jego obowiązków należały także współpraca ze spółkami niezależnymi, Public Relations i komunikacja z mediami.

W Neckermann Polska jego głównym zadaniem będzie rozwój sieci sprzedaży naziemnej – kontakty z agentami i rozbudowa sieci biur franczyzowych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.