Accor będzie zarządzał najwyższym hotelem w Bukareszcie

0
138
Accor, wiodąca grupa hotelarska na świecie, ogłasza otwarcie pierwszego hotelu Swissôtel w Rumunii, w Bukareszcie. Accor podpisał umowę o zarządzanie z lokalnym partnerem i inwestorem, Business Hotels Investment, będącym częścią Niro Investment Group.

Hotel będzie działał pod marką Swissôtel i zaoferuje 225 pokoi rozmieszczonych na 18 piętrach, restauracje, basen, centrum spa i sportu oraz powierzchnię konferencyjną. Ogłoszona przez Niro Investment Group wartość inwestycji sięgnie blisko 60 mln EUR. Swissôtel Bucharest przyjmie pierwszych gości przed końcem 2021 r. i będzie najwyższym hotelem w Bukareszcie.

„Przez dwadzieścia pięć lat, nasza firma – jako deweloper i inwestor na rynku nieruchomości, uruchomiła wiele ważnych projektów biznesowych, często o pionierskim charakterze. Cieszymy się, że możemy realizować ten duży projekt, który będzie nie tylko ciekawym adresem na mapie Bukaresztu, ale zaoferuje również nowe miejsca pracy” – powiedział Nicolae Dumitru, prezes Niro Investment Group. „To ekscytujący okres w rozwoju Niro Investment Group i jesteśmy zaszczyceni, że możemy być partnerami Swissôtel, marki z segmentu premium”.

Reklama

„Rumunia to szybko rozwijający się, atrakcyjny rynek z ogromnym potencjałem, przynoszący bardzo dobre przychody z nieruchomości. Trwa silny popyt wewnętrzny na usługi hotelarskie, także przez zamożnych obywateli Rumunii, nie mówiąc o międzynarodowych gościach. To dla nas zaszczyt, że Niro Investment Group wybrało Swissôtel i Accor do zarządzania tym ambitnym projektem hotelowym. Jesteśmy pewni, że Swissôtel Bucharest wprowadzi nowe standardy do rumuńskiej branży hotelarskiej” – dodaje Frank Reul, szef działu rozwoju w Accor na Europę Wschodnią.

Obiekt znajduje się przy bulwarze Expozitiei, 10 minut jazdy samochodem od lotniska Otopeni, w pobliżu siedzib wielu firm i centrów biznesowych, w tym Romexpo, największego centrum wydarzeń i wystaw w Rumunii. Osoby podróżujące w celach wypoczynkowych docenią dogodną lokalizację hotelu położonego niedaleko wielu głównych atrakcji Bukaresztu, takich jak park Michaela I czy Stare Miasto. Przy zawarciu umowy o zarządzanie hotelem, inwestorowi doradzała firma Beaufort Global, wiodąca firma w zarządzaniu aktywami.

Swissôtel to jedna z najbardziej znanych szwajcarskich marek na świecie. Swissôtel stał się synonimem szwajcarskiej gościnności i wszystkim, co dobrze kojarzy się ze Szwajcarią – obsługą, stylem i niezawodnością. Ponad 30 hoteli na całym świecie, dynamizm, zrównoważony rozwój i głęboko zakorzenione zaangażowanie w jakość sprawiają, że pobyt w hotelach marki Swissôtel jest wyjątkowy. Szanowany za przemyślane projekty i wysoką jakość oraz uważne podejście do zrównoważonego rozwoju, Swissôtel zapewnia swoim gościom spokój ducha, by mogli odkrywać świat i wykorzystywać możliwości aby „dobrze żyć”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.