Kupcy na Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów!

0
1605

12 października odbędzie się Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów, podczas którego nasza redakcja zorganizuje spotkania z kupcami w formule Business Speed Dating. To będzie największe wydarzenie tego typu w Polsce!

Business Speed Dating jest idealną formą poszukiwania biznesu zarówno dla dostawców produktów i usług jak i dla samych kupców, którzy stale otwarci są na nowe rozwiązania pozwalające zoptymalizować działalność lub rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę.

Oczywiście Business Speed Dating zaplanowany na 12 października będzie dedykowany szeroko pojętej gastronomii. Dostawcy będą mogli spotkać się z kupcami z dużych sieci gastronomicznych, kawiarnianych czy cukierniczych. Nie zabraknie przedstawicieli sieci stacji paliw oraz sklepów convenience, które mają ofertę gastronomiczną.

Kupcy natomiast będą mogli spotkać się z dostawcami produktów i usług stricte dla gastronomii. Swoją aktualną ofertę będą przedstawiali zarówno duże i znane firmy, ale także wiele mniej znanych dostawców, którzy zaskoczą swoimi rozwiązaniami niejednego zakupowca.

Spotkania odbywają się w sprawdzonej formule, która daje dosłownie 4 minuty na każde spotkanie. To pozwala na bardzo konkretne rozmowy, bez owijania w bawełnę i przedstawienie najważniejszych faktów. Kupcy dzięki temu mają możliwość bardzo szybkiego i konkretnego przeglądu aktualnych ofert i wyłapaniu tych, które ich zainteresowały, by dalej kontynuować rozmowy z dostawcą. Taka formuła pozwala też dostawcą na szybką weryfikację tego, kto jest potencjalnie zainteresowany danym rozwiązaniem.

Zatem udział w spotkaniach Business Speed Dating to oszczędność czasu zarówno dla dostawców jak i kupców. To miejsce, w którym spotyka się biznes gastronomiczny.

Udział kupców w spotkaniach jest bezpłatny, co więcej, każdy z nich otrzyma od nas bilet na Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów, który odbywa się w tym samym miejscu i tego samego dnia.

Udział dostawców jest płatny, a w cenie każda firma otrzyma bilety na Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów.

Przypomnijmy, że jesteśmy pomysłodawcami i twórcami pierwszych spotkań w formule Business Speed Dating w Polsce. Przeprowadziliśmy dziesiątki tego typu wydarzeń, podczas których odbywało się nawet po 2 000 spotkań kupiec-dostawca w ciągu jednego dnia. Tym razem nawiązujemy współpracę z organizatorami wspaniałego wydarzenia jakim jest Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów, który gromadzi środowisko gastronomiczne. Dzięki tej współpracy jesteśmy pewni, że będzie to największe wydarzenie tego typu w Polsce!

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach kupców i dostawców prosimy o kontakt [email protected] lub [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.