Na granicy Gocławia i Wawra stanie duży hotel znanej sieci

0
987
W warszawskim Wawrze, przy ulicy Kosmatki 8/10 trwa budowa nowego hotelu Best Western Plus Hotel Warsaw, którego otwarcie planowane jest na koniec 2020 roku. Właścicielem obiektu jest spółka V Invest.

Do dyspozycji gości nowego Best Western Plus Hotel Warsaw zostanie oddanych 100 pokoi, których aranżacją zajmie się biuro projektowe Tremend. Ponadto hotel zostanie wyposażony w zaplecze konferencyjne, restaurację, bar oraz strefę przeznaczoną do pracy co-workingowej. W siedmiokondygnacyjnym budynku znajdzie się również salon odnowy biologicznej i fitness. W skład nowo powstającego kompleksu hotelowo-biurowego wchodzi również budynek przeznaczony na powierzchnie biurowe typu open-space o powierzchni ok. 4 tys. mkw.

Za bryłę budynku odpowiedzialni są projektanci z Pracowni Projektowej ARCHMO. Generalnym wykonawcą jest firma Construction Management FineTech Construction.

Best Western Plus Hotel Warszawa powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Siekierkowskiej i Wału Miedzeszyńskiego, zapewniając tym samym szybki dojazd do zagłębia biurowego na Służewcu czy też trasy wylotowej z Warszawy. – Nowy hotel będzie dogodnym przystankiem w podróży dla gości biznesowych. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowoczesny projekt uwzględniający m.in. wygodny parking i bogate zaplecze konferencyjne – zapewnia Mateusz Izdebski, wiceprezes zarządu V Invest.
– Nowy planowany obiekt w Warszawie pokazuje zainteresowanie inwestorów hotelami, które gwarantują wyjątkową jakość w stosunku do ceny. Dzięki wysokiemu standardowi wystroju wnętrz i obsługi, podróżni mogą być pewni pozytywnych wrażeń z pobytu – dodaje Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.