Życzenia Świąteczne od zespołu Horeca Business Club i Horeca Radio

0
513

Zespół Business Speed Dating, wydawca portalu Horeca Business Club, Horeca Radio oraz organizator konferencji Hotel Meeting, Gastro Meeting oraz akcji charytatywnej Hotel Super Heroes pragnie złożyć wszystkim Czytelnikom i  Słuchaczom  najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta i nowy rok! Przy tej okazji chcemy Państwu podziękować za cały rok współpracy!

Dla nas był to bardzo intensywny rok. Dwie edycje konferencji Gastro Meeting i Hotel Meeting były niezwykle udane. Z edycji na edycję Państwo coraz liczniej przyjeżdżają na te spotkania.

Wielkim sukcesem zakończyła się również akcja Hotel Super Heroes, podczas której udało się zebrać ponad 22 tysiące złotych, które w całości przekazaliśmy Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. Dodatkowo w grudniu dzięki Państwu przekazaliśmy pluszowe misie dla dzieci oraz wyprawki dla małych pacjentów warszawskiego szpitala.

Reklama

Dziękujemy Państwu za ten rok! Nie zwalniamy tempa i przygotowujemy kolejne wydarzenia i eventy.

Nadchodzący okres świąt Bożego Narodzenia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Z całego serca życzymy Państwu dużo optymizmu, zawodowych sukcesów i wiary w pogodne jutro.

Zespół Horeca Business Club

Rafał Krzycki, Weronika Goworowska, Tomasz Witecki, Dawid Miedziocha

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!