Historyczny kompleks w Szczawnie Zdroju ma nowego dyrektora

0
512
Szymon Lach objął stanowisko dyrektora hotelu w historycznym kompleksie Dworzysko w Szczawnie Zdroju. Kolejny etap kariery zawodowej rozpoczyna po 9 miesiącach zarządzania Osadą Kościelisko.

Szymon Lach jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie Strategiczne. Zawodową praktykę zdobywał w hotelach w Polsce, Austrii, Anglii, Szwajcarii i w Dubaju, pracując m.in. dla największych i najbardziej prestiżowych sieci na świecie, jak Kempinski czy Hilton. Od stycznia br. pełnił funkcję General Managera w Osadzie Kościelisko – kompleksie noclegowo-wypoczynkowym składającym się z pięciu góralskich domów z niezależnymi aparatamentami i imponującym widokiem na góry.

Po dziewięciu miesiącach pracy w podhalańskim obiekcie, szukający nowych wyzwań Lach zdecydował się objąć posadę Dyrektora w dolnośląskim Kompleksie Dworzysko, który oferuje 30 pokoi. Do dyspozycji Gości znajdują się również restauracja Babinicz (2 czapki Gault & Millau), w której szefem kuchni jest Wojciech Harapkiewicz, kawiarnia, stadnina koni oraz dwie sale z przeznaczeniem eventowym. W przyszłym roku do użytku zostanie oddanych kolejnych 12 pokoi.

Reklama

Więcej informacji na temat Kompleksu Dworzysko znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.