Hotel Super Heroes – pierwsza w Polsce akcja charytatywna branży hotelowej

0
1160
Hotel Super Heroses jest to wyjątkowa i pierwsza taka akcja na skalę Polski. Celem charytatywnym akcji jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie przekazana na SOS Wioski Dziecięce. Finałem akcji jest trzydniowa impreza integracyjna hotelarzy, która odbędzie się dniach 8-10 czerwca bieżącego roku w Nowym Mieście nad Pilicą, na terenach Dworku nad Pilicą oraz Wakeparku. Organizatorem jest BSD Poland, wydawca portalu Horeca Business Club, Horeca Radio i organizator konferencji Hotel Meeting.

Warto zaznaczyć na wstępie, że za tym wydarzeniem stoją sami hotelarze, m.in. Elżbieta Nitsze z Airport Hotel Okęcie, która podsunęła pomysł integracji branży. Rafał Krzycki, m.in. wydawca naszego portalu, podjął się realizacji tego przedsięwzięcia.

Głównym celem akcji jest przede wszystkim zebranie środków pieniężnych na pomoc organizacji SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcję można wesprzeć kupując cegiełki. Cała kwota z cegiełek zostanie przeznaczona na ten cel.

Reklama

Drugim równie ważnym celem wydarzenia Hotel Super Heroes jest integracja osób pracujących w branży hotelarskiej i szerzenie ducha pozytywnej współpracy między obiektami oraz wymiana wiedzy branżowej. A to wszystko będzie możliwe dzięki zawodom zespołowym oraz indywidualnym jakie przygotował organizator.

W Hotel Super Heroes mogą wziąć udział tylko hotelarze, którzy reprezentują hotel lub obiekt hotelowy w kategorii minimum 3 gwiazdki i więcej, lub posiadający 50 pokoi i więcej. Piastują stanowisko członka zarządu, dyrektora generalnego, zastępcę dyrektora generalnego, dyrektora operacyjnego, dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, managera hotelu (lub stanowiska odpowiadające tym funkcjom w strukturze obiektów, a objęte inną pokrewną nomenklaturą) lub są właścicielem hotelu.

Organizator ustalił limit uczestników na sto osób. W związku z tym z jednego hotelu/firmy mogą zarejestrować się maksymalnie dwie osoby. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz wniesienie opłaty wpisowej (299 pln) i cegiełki (min. 100 pln).

Organizator przygotował dla uczestników mnóstwo atrakcji, będzie coś dla ciała i ducha. Zaplanowane są zarówno zespołowe zawody sportowe jak i wystąpienia inspiracyjne. Finałem będzie wielka gala, na której organizator ogłosi ile pieniędzy udało się zebrać na SOS Wioski Dziecięce. Uczestnikom przez trzy dni zapewniony jest pakiet ALL INCLUSIVE.

Ta akcja ma pokazać, że na bardzo konkurencyjnym rynku hotelarskim, branża potrafi się zjednoczyć i wspólnymi siłami pomagać potrzebującym, a przy okazji integrować się i promować hotelarstwo jako perspektywiczny i rozwojowy sektor oraz zawód. Zachęcam wszystkich do udziału w Hotel Super Heroes, w chwili uruchomienia oficjalnej komunikacji mamy już wykupionych 20% miejsc. Są z nami m.in. menedżerowie z Airport Hotel Okęcie, Polonia Palace Hotel, Hotel Afrodyta, Sound Garden Hotel, Talaria Resort & Spa, Hotel Szafir ” – mówi Rafał Krzycki.

A czy Ty zostaniesz superbohaterem?” – dodaje.

Patronat nad wydarzeniem objęły najważniejsze organizacje branżowe, tj. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz Harmony Polish Hotels.

 

Więcej szczegółów, oraz regulamin dostępne na oficjalnej stronie Hotel Super Heroes, oraz na Facebooku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!